Pimaş açma makinaları

Pimaş açma makinaları nasıl çalışır? Tıkalı pimaş boru açıcı makine tıkanıklığı nasıl açar? Robotla kanal, lağım borusu, pimaş temizleme işlemleri ancak profesyonel firmalarca sunulan bir hizmettir. Tuvaletim tıkandı nasıl açılır ? Tuvaletin fayansı, duvarı, gider borusunu kırmadan, zarar vermeden açma işlemi için seramik aksamdan gider kanalı içerisine birazdan anlatacağımız cihazın açıcı yayının takılması ve cihaz üretilen titreşim gücü ile tüm atık nesnelerin hareketini sağlıyor ve temiz bir şekilde lağım hatları ile buluşturuyoruz.

Pimaş açma makinaları ; kirletmeden, yıkmadan, kırmadan pimaş boru tıkanıklığı açmak için gider kanalı içerisinden görüntülü bilgileri alırız. Klozetin içerisine kamera takılması ve orada sızıntı, atık noktaların bulunması gibi adımlar uygulanabilir. Robot makine haricinde kameralı bir cihaz ile yapılır ve her türlü gider kanalında uygulanabilir. Pimaş tıkanıklığı açma ustaları olarak robot cihazın açıcı yay ekipmanı ilk önce pimaş içerisine gönderilir. Yavaş bir şekilde ilerletilir ve atığa geldiği zaman daha fazla ilerleyemez. O esnada cihazdaki titreşim yaylarını çalıştırırız. Atıklar ufalanmaya ve ayrışmaya başlar. Toplu halde gider içinde önemli bir kısmı dolduran ve su akışını kesen atıklar olmasından dolayı açılacak küçük atık gediklerinden sonra basınç oluşacak ve hızlıca giderden uzaklaşacaktır. Bunu mutfak pimaş gideri açma veya tıkalı tuvalet WC sorunları gibi sayısız işlemlerde uygulayabiliriz. Plastik malzemeden üretilen gider katmanlarına hasar vermemek son derece önemlidir. Çatlak oluşumu veya temizleme sırasında ilk tadilatın başlatılması son derece riskli ve gereksizdir. Modern cihazlar ile temizleme süreleri de son derece kısadır. Bireysel olarak evin, villanın mutfak, lavabo, tuvalet, banyo borusu açma gibi sayısız işlemler kısa sürede tamamlanabilir. Zemin, bodrum katta kanal açan firmalar olarak bu kat seviyelerinde işlemler biraz daha uzayabilir fakat hepsi için desteğe hazırız.

Tadilat yapmadan tıkalı kanalları açan pimaş açma makinaları kullanan firmayız. Pimaş su borusu içini temizleme, yıkama, kireçli su tesisatını açma gibi işlemlerde sunmaktayız. Bunun için robot makineye gerek yoktur. Temizleyici bir ilaç ve makine ile tüm kireç, tortu, su borusunu kirleten yabancı cisimler ne varsa temizleyip, tahliyesini gerçekleştirebiliriz. Sağlıklı, temiz su tüketmenizin önünü açıyoruz ve atık kanalı tıkanıklığını garantili, kesin açan firmalar, servisler arıyorsanız, bize ulaşınız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55