ümraniye adem yavuz pimaş açma

Ümraniye Adem Yavuz pimaş açma firmamız tuvalet ve lavabo pimaşlarında biriken atıkları pimaş açma cihazı ile açmaktadır. Kameralı pimaş açma ustası ile metrelerce uzunluğa sahip elektronik cihazlar ile istediğimiz atık kanallarına göz atabiliyoruz. Rastgele değil, atıkları görme usulü ile üstelik plastik giderleri kırmadan temizleme yapma işlemlerinde oldukça başarılıyız.

Adem Yavuz Tıkalı Pimaş Borusu Açma

Adem Yavuz pimaş açma firmamız ile 7/24 açık ofislerimizi ve cep telefonu numaralarımız ile bizleri arayabilirsiniz. Banyo ve lavabo kanallarından geçmekte olan sıvı atıklar vardır. Bunlarla beraber kullanım alanlarına yönelik yemek artıkları , sakal ve saç kalıntıları , farklı temizlik maksadı ile kirli suların dökülmesi zamanla lavabo kanalında tıkanma oluşturucu tabakalar meydana getirir. 20 metre civarında uzunluğa sahip olan kameralı cihazlar ile bu bölgeleri bulabiliyoruz. Genelde sıkışan bu nesneler yalnızca aynı cihaz ile su püskürtme başlıkları yardımı ile hızlıca temizlenebilir. Üstelik tüm bunlar suyun basınç ve püskürtme ayarı yapılarak, el bilgisayarına gelen görüntüler eşliğinde hatasız olarak yapılır. Ortalama bir lavabo kanalının garantili temizlenme süresi yarım saati geçmemektedir ve kesinlikle kalıcıdır.

Ümraniye Adem Yavuz pimaş açma tüm İstanbul’da gider kanallarını garantili temizleyen ekiplerimiz ile birlikte logar, alaturka veya alafranga tuvalet kanallarına da benzer sistemler ile müdahale etmekteyiz. Tüm bu cihazların ortak alanı kesinlikle robot cihazlar ile uygulanmasıdır. Yani yönlendirilebilir, farklı atık açıcı, delici, hatta içine sıkışan metal nesneleri eritme özelliği ile noktasal sorunlu bölgeleri bularak, yalnızca oralarda hızlıca müdahalelerde bulunuyoruz. Bizi arayın ve gözünüz arkada kalmasın. Tıkalı pimaş açma işlemi için en kısa zamanda bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55