çengelköy pimaş açma

Çengelköy pimaş açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tuvalet ve lavabo giderlerinde biriken atıkları pimaş açma robotları ile temizleyerek açmaktayız. Son teknoloji kameralı cihazlarla plastik pimaş boru tıkanmalarını kırmadan açmaktayız. Pimaş plastik gider borusuna verilen isimdir. Eski yerleşkelerde genellikle demir boru kullanılırken yeni yerleşim yerlerinde plastik boru yani pimaş kullanılır. Demir borular artık günümüzde paslanıp , çürümeye başlamıştır. Çünkü kullanım süresi arttığı için borular belli bir süre sonra artık küflenmeye ve hatta kaçak verip patlamaya bile başlar. Bu yüzden günümüzde artık plastik borular kullanılmaya başlanmıştır.

Çengelköy Pimaş Aç

Üsküdar Çengelköy pimaş açma işlemlerinde pimaş açan tesisatçı ustalarımız işlerini makineli cihazlarla yapmaktadırlar. Bu cihazlar boru içerisinden görüntü alarak nokta atışı bir tespit ile tıkanıklık bulunan bölgeyi bizlere direk göstermeye yarar. Cihazlar sayesinde pimaşta bulunan tıkanıklığı tespit esnasında hiçbir kırma dökme işlemi yapılmaz. Bu özelliği sayesinde de en çok tercih edilen pimaş açma işlemlerinden bir tanesidir. Lavabo pimaşına atılan yemek artıkları , çay artıkları , peçeteler vs. lavabo giderini tıkar. Lavaboya bu maddeleri döküp üzerine su döktükten sonra hiçbir şey olmayacağını zannedebilirsiniz. Ve bu yüzden bu maddeleri lavaboya dökebilirsiniz. Ama iş zannettiğiniz gibi değildir. Dökmüş olduğunuz atıklar belli bir yerde sıkışırlar. Üst üste gelen bu atıklar gidecek bir yer bulamaz ve pimaşta sıkışır ve zaman içerisinde sertleşir. Bu yüzden de pimaş tıkanıklığı meydana gelir. Bu tıkanıklıklar belli bir süre sonra belki bir su kaçağına bile sebebiyet verebilir. Bu da sizlere daha fazla maliyet ve daha fazla gereksiz hasar demektir.

Çengelköy pimaş açma tuvalet giderlerinde sıkışan atıkları parçalayarak ya da delerek açan firmadır. Tuvalet giderini açmak için kameralı robot cihazlarla tıkanan bölgeyi gözlemler sonrasında açıcı yay sayesinde giderdeki yabancı maddeler parçalar , deler ya da boru içerisinde ilerleterek borudan dışarı atarız. Bu işlemi yapmak için tecrübeli ve makine kullanan ustanın cihazı kullanmada usta olması gerekmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55