bulgurlu pimaş açma

Bulgurlu pimaş açma firması olarak boru içlerinde meydana gelen tıkanıklıkları pimaş açma makineleri ile açmaktayız. Pimaşlar tesisattaki plastik borulara verilen isimdir. Yeni yapılarda bu pimaş borusu denilen plastik borular bulunmaktadır. Bu borular eski yapılardaki demir borulara göre daha kullanışlıdır. Çünkü demir borular eskidiği zamanlarda küflenme , çürüme ve su kaçakları meydana gelir. Plastik borularda da kaçaklar meydana gelir fakat fakat bu küflenme ve çürümeye pek fazla rastlanmaz. Ama her iki boruda da tıkanma sorunu ile fazlasıyla karşılaşırız. Çünkü boru içerisine attığımız atıklar bu boruları tıkar. Pimaşlar da tıkandıktan sonra içlerinden su bile geçmemeye başlar. Tıkanıklık bulduğunuz zaman profesyonel ekipler ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tıkanıklık açma işlemi ne kadar gecikirse o kadar büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Belki tesisatın tamamen bile değişmesi gerekebilir. Her musluğu çalıştırdığınızda veya sifonu çektiğinizde bu boru genişleyerek patlayabilir veya su sızıntısı verebilir.

Bulgurlu Lavabo Pimaşı Açıcı

Üsküdar Bulgurlu pimaş açma başka bir dairede giderin tıkanması halinde tuvaletinizi kullanmasanız bile tuvaletiniz hem pis su ile dolacak hem de dairenize kötü koku yayılacaktır. Eğer dairenizin diğer bölümlerinde taşma olmadıysa yine de şanslısınız demektir. Basit yöntemlerle açılmayacak halde tıkalı tuvaletiniz için kameralı pimaş açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada biz devreye girer bu sorunun üstesinden geliriz. Problemin kaynağı tespit edilmeden başlamış olan pimaş açma çalışmaları boru içinde kısa zaman sonra tekrar tıkanmaya yol açar. Tıkanıklığın nedeni belirlenmeden kameralı cihazlar ile gerekli tespitleri yapıp çözümü hakkında sizlere bilgi verdikten sonra sonra uygun görülmesi halinde açma işleminde kullanılan robot makine sayesinde bir daha problem yaşanmayacak biçimde konusunda uzman ekiplerimiz tarafından sorun giderilir ve var olan tıkanıklık açılır.

Bulgurlu pimaş açma tuvalet giderlerinde sıkışan atıkları parçalayarak ya da delerek açan firmadır. Tuvalet giderlerini açmak için kameralı robot cihazlarla tıkanan bölgeyi gözlemler sonrasında açıcı yay sayesinde giderdeki yabancı maddeleri parçalar , deler ya da boru içerisinde ilerleyerek borudan dışarı atarız. Bu işlemi yapmak için tecrübeli ve makine kullanan ustanın cihazı kullanmada usta olması gerekmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55