beylerbeyi pimaş açma

Beylerbeyi pimaş açma firması olarak son teknoloji pimaş açma makineleri sayesinde boru içerisindeki tıkanıklığı açmaktayız. Tıkalı pimaş açma hizmeti tuvaletin, lavabonun durduk yere taşması gibi durumlarda bile en üstün sonucu almanızı sağlamaktadır. Bazen 1 kg kadar atık yoğunluğu tuvaletin kullanılması önünde engel teşkil edebilir. Biz ise o noktayı özel kamera sistemleri ile görüp direkt nokta yerine açıcı özellikli başka ekipmanlar göndeririz. Farklı sıhhi kanallarda içinde araştırma yani kameralı sistemleri ön kısımda kullanmaktayız.

Beylerbeyi Pimaş Açan Firma

Üsküdar Beylerbeyi pimaş açma vakit kaybetmeden tıkanmış giderleri açmak için hemen gelebilecek paçan açan tesisatçı firmasıyız. Klozetin borusuna kamera ile bakıldıktan sonra daha derine geçilmesi ve ilerleyen kısımları inceleme işlemleri kadar alaturka sistemler içinde aynı şartlarda çalışmaları yürütürüz ve bu bilgiler ile kıvrımlı yayın kanala geçmesini sağlarız. Robot cihazda titreşim ünitesi vardır. Cihazın en bölmesine yayı yerleştirir ve kısa bir kısmı gidere sarkıtılır. İlerleyen dakikalarda daha fazlası gidere geçer ve cihaza güç verilmesi ile özellikle telin en ileri kısmında hareketlenme başlar. Titreşim yeteneği sayesinde atık ile dolu giderleri bile kırmadan açılması için o noktalardaki sıkışmayı yok edecek türdeki işlemlerden bahsediyoruz. Eğim ve özellikle lağım sisteminde sıkışmış suların da etkisi ile kanalın ilerleyen noktalarına hızlıca doluluk oranı gönderilecektir.

Beylerbeyi pimaş açma emin olunması için tekrar kameralı incelemeleri uyguluyoruz. Bu teknik restoran lavabosunda kırma dökme olmadan giderinin temizlenmesi dahil, ev lavabo ve banyo giderleri için tadilat şıkkı olmadan yine performanslı çalışmasını sağlayabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55