istinye pimaş açma

İstinye pimaş açma firması olarak son teknoloji pimaş açma robotları ile tuvalet ve lavabo giderlerinde sıkışan atıkları temizlemekteyiz. Pimaş borularında meydana gelen tıkanmalar büyük bir çoğukluka kendi hatamızdan kaynaklanmaktadır. Atılan atıkların küçük olmasından dolayı borunun tıkanmayacağını sanarız. Ama durum hiçte sanıldığı gibi değildir. Borulardaki eğim hatasında ya da başka türden sorunlardan dolayı atılan atıklar gider borusuna yapışır ve sıkışır. Bu sıkışan atıklar zamanla diğer atıkların da gelmesiyle birlikte üst üste binerek sertleşir. Gittikçe büyüyen bu atıklar pimaş borusunu tam anlamıyla tıkar. Bu tıkanma sonucunda belki su kaçakları bile meydana gelir. Tıkanmalar sonucunda lavabo ve tuvaletlerde kötü kokular oluşur. Bizlerde bu atıkları oradan çıkarmak ve evinizde ya da iş yerinizde böyle bir tıkanma da sizlere yardımcı olmak için pimaş açma makineleri kullanmaktayız. Bu makineler tıkanıklığın bize nerede olduğunu gösterir ve kırma işlemi olmadan pimaşın açılmasını sağlar.

İstinye Kameralı Pimaş Açma

Sarıyer İstinye pimaş açma atık su borularında tıkanıklığa sebep olan malzemeler özellikle suda erimeyen atıklardır. Bunlar kalitesiz tuvalet kağıdı, mutfakta yiyecek atıkları gibi maddelerdir. Bu maddelerin belli bir noktada tıkanması sebebiyle meydana gelen kirli su giderlerinin tıkanması birike birike çok büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Bu sebeple tıkanıklığın fark edilmesi halinde hemen müdahale edilmeli ve pimaş tıkanıklığı açma konusunda profesyonel hizmet veren tesisat firmasından yardım istenmelidir. Bu tesisatta uzman çalışanlar öncelikle tıkanıklığın nerede olduğunu bulmakla işe başlayacaklardır. Bu konuda yapacakları işlem ise özel cihazlarla tıkanıklığın bulunduğu bölgeyi tespit etmektedir. Kamera veya ısıya ve titreşime dayanıklı cihazlarla tıkanık bölgenin tam anlamıyla tespiti mümkün olmaktadır. Bu işlemin tamamlanması bitince asıl sorun olan tıkalı kısmın açılması için yapılacak işleme gelmektedir.

İstinye pimaş açma gider borularında kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun kaygan yapıya sahip gider boruları ustaların yanlış montajı yüzünden de sürekli olarak başınızı ağrıtabilir. Yoğun dirsek kullanımda da fazlasıyla sorun çıkabilmektedir. Gider borularına yeterince eğim verilmelidir. Eski ve ilkel yöntemleri tamamen unutmanızda fayda vardır. Sıradan tesisatçı ile çalışmanız hem maddi hem manevi yönde sizi olumsuz etkileyecektir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55