başakşehir şahintepe pimaş açma

Başakşehir Şahintepe pimaş açma firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla tıkalı pimaş açma , kırmadan pimaş açma , tuvalet açma ve lavabo açma hizmetleri vermekteyiz. Pimaş tıkanmaları çoğu yerde görülen ve büyük sıkıntılara yol açan bir durumdur. Bu sorunun nedeni ise borular hiç tıkanmayacak gibi atmış olduğumuz atıklardır. Bu atıklar ne kadar ufak olsa bile belli bir süre sonra bir yerde toplanıp üst üste gelip topak haline gelirler. Bu topak haline gelme sonucunda ise pimaştan geçecek su bile giderde gidecek yer bulamaz ve boru en sonunca bir yerden kaçak bile verir. Siz sadece tıkanıklık var olduğu sanırken aslında su kaçağı bile meydana gelmiştir. Bizler bu tıkanıklığın nerede olduğunu bulup açan firmayız.

Şahintepe Pimaş Borusu Açma

Şahintepe pimaş açma işlemlerinde banyodan su gitmiyor ise kırmadan tıkalı banyo giderini açılması için su basma ekipmanı veya kıvrımlı yay uygulaması ile içteki sayısız üniteleri kanalizasyona akacak şekilde gönderebiliriz. Her zaman pimaş kanalında özenli şekilde kamera kullanarak sistemli incelemeler yapmaktayız. Tıkanmış haldeki lavabo giderinin makine ile açılması da bu kıvrımlı yayın cihaz ile verilecek titreşim dalgaları ile üstesinden gelinmektedir. Biraz daha detaya inebiliriz. İki tane kıvrımlı yayı birleştirir ve cihaza bağladıktan sonra gider kanalına ekip arkadaşımız göndermesi ile cihaz ile titreşim vermeye başlar. Genelde en uçtaki kısım daha çok etkili olsa da kıvrımlı yay uzunluğu kadarı ile gider kanalındaki atıklara çarpması ve yerinden oynatması ile hızlıca kanalda ilerletilmesi sağlanır. Asıl problem de atıklar olduğuna göre tıkanmanın bu şekilde aşılması mümkündür.

Başakşehir Şahintepe pimaş açma sıklıkla tıkanan tuvaletler için de kıvrımlı yay uygulaması kadar atık türünün kamera ile bulunmasından sonra farklı kelebek uçlarını da robot cihaza takıp temiz hale getirebiliriz. Önemli olan tıkanan pimaş giderlerini kırmadan açmaktır ve biz bunu sonuna kadar sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55