beylikdüzü gürpınar pimaş açma

Beylikdüzü Gürpınar pimaş açma firması olarak lavabo ve tuvalet pimaş borularının iç kısımlarında biriken yabancı artıkları temizlemek için kameralı pimaş açma hizmeti vermekteyiz. Genel itibariyle pimaş boru denilen sey atık su giderlerinde kullanılan boruların adıdır. Eski dönemlerde yapı malzemelerinde kullanılan demir tesisat boruları gerek yapım aşamasındaki zorluklar gerekse paslanma sonucu sağlığa olan olumsuz etkisi sebebiyle kullanımı terk edilmiş , yerine daha sağlıklı ve kolay döşenen pimaş borular kullanılmaya başlanmıştır. Fakat her yapı malzemesinde olduğu gibi pimaş borularda da zaman içerisinde tıkanmalar veya kırılmalar yaşanmaktadır. Bizlerde bu tıkanma ve kırılma sorunlarını çözmek için profesyonel tıkalı pimaş açma makinelerimizle hizmet vermekteyiz.

Gürpınar Tıkanıklık Açma

Gürpınar tıkanıklık açma araştırmasına girmeden önce bir takım önleyici tedbirler ve yardım almadan yapılabilecekler hakkında bilgi edinmek faydalı olacaktır. Öncelikle bilinmelidir ki pimaş boruları mutfak lavabosunda , banyoda ve tuvalette kullanılmaktadır. Haliyle gerek saç , tüy , sabun artıkları gerekse mutfakta yemek ve yağ atıkları zaman içerisinde borularda daralmaya ve tıkanmaya sebep olmaktadır. Nasıl olsa suyla akar gider diye düşünmemek , gider borularına atılan maddelere dikkat etmek gerekmektedir. Ayrıca tesisatın yapım aşamasında da karşılaşılan bir takım eksiklikler borularda tıkanmaya sebep olmaktadır. Özellikle gider borularının eğiminde yapılan özensiz işçilik sizlere büyük sorunlar yaşatabilir.

Beylikdüzü Gürpınar pimaş açma firmamız tıkanan gider borularını açmak için çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Öncelikle amaç herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadan tıkanan bölgeyi noktasal olarak tespit etmektedir. Kamera yardımıyla tıkanmanın tam yeri ve sebebi tespit edilir. Sonrasında tıkanmanın sebebine göre çeşitlilik gösteren çözümler ortaya konulur. Kameralı pimaş açma hizmetimizden yararlanmak için Gürpınar pimaş açma servisimizi aramayı unutmayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55