harbiye pimaş açma

Harbiye pimaş açma firması olarak pimaş borularının içerisinde biriken atıkları pimaş tıkanıklığı açma ve makineli pimaş açma servislerimiz ile açmaktayız. Tıkalı pimaş açma firmamız kırma dökme olmadan kanaldaki atıkları temizleme amaçlı çalışmalar yapmaktadır. Robot ile eski tip tuvalet kanalı temizleme yöntemleri arasında çok fark vardır. Bir tel yardımı ile veya uzunca bir çubuk kullanarak tuvalet kanalında oluşturulacak baskı ile içerde tahribat meydana gelebilir. Bir kamera ile bakma şansınız bile yoktur. Sınırlı bir alanda ilerleme söz konusu iken robot ile 30 metre ve daha eklenebilir kıvrımlı yaylar ile daha derinlerdeki atıkları bile temizleme fırsatımız vardır. Tahribat olmadığı gibi servis süresi de genelde kısa sürecektir.

Harbiye Pimaş Borusu Görüntüleme

Şişli Harbiye pimaş açma pimaş boru içerisine atılan poşet , ıslak mendil ve temizleme bezinden sonra tıkanma yapan ve gider ağzı dolan tuvaletleri ele alalım. İçerideki tüm maddelerin hareketini sağlamak için hemen o gider ağzına kıvrımlı yay ekliyoruz. İlk başta birkaç metre olan ilk yayın cihaza takılması ile kıvrımlı yay yavaşça hattın içerisine gönderilir. Ustamız ilerleme kolunu aktif yaparak cihazın da bir taraftan titreşim vermesini sağlar. Tuvalet borusunun içinde bu halat atıklara çarpar ve oradaki birikmelerin yerlerinden tamamen oynamasını sağlar.  Sonrasında içteki birikmiş lağım suları oluşacak gedikler ile hızlıca ilerleyecek ve kanalın açılması sağlanacaktır.

Harbiye pimaş açma işlemlerini garantili bir şekilde yapan firmayız.  Yapılan işlemlerin tümünde 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı açma işleminin yanı sıra tuvalet açma , lavabo açma , robotla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği servisleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri 10 yıldır yapmış olduğumuz için sektörde lider firmalardan bir tanesi konumundayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55