Pimaş açma firmaları

Pimaş açma firmaları arasında bulunan firmamız kırmadan robot makineli cihazla tıkanan tuvalet , lavabo ve kanal gider tıkanıklığını açmaktadır. Pimaş açan firmalar İstanbul için bizi arayın 0551 231 83 55 mobilden girenler için alt tarafta tıkla ara özelliği aktifleştirilmiştir.

Pimaş açma firmaları ucuz, kaliteli tıkalı kanal açma fiyatları ile sizlerledir. Banyo giderinden su geri geliyor, banyo süzgeci taşıyor nasıl temizlenir? Temizlik sırasında saçlar dökülür ve temiz ürünler giderin içerisinde tıkama yapabilir. Tıkalı banyo giderinde yağlanma, atıkların iyice yapışması kısacası tıkanmış pimaş boruda daralma deriz buna ve süzgecin kapağını kaldırarak o haznenin içerisine açıcı robotumuzdaki yayı yerleştirerek tesisatın içerisinin temizlenmesini yapmaktayız. Yaydaki itiş ve atıkları parçalama gücü sayesinde çok vakit almadan tesisatta tüm sıkıntılı durumları lehinize çevirebiliriz.

İstanbul Tıkalı Pimaş Açan Firmalar

Kırmadan pimaş açabilecek firmalar olarak fayans, duvar kırılması gibi yan etkiler oluşturmadan hizmet veriyoruz. Gider borusu açma çalışmalarında bazen ne olduğunu görmemiz de gerekebilir. Korkmanıza gerek yok yine tadilata yer yoktur. Gider borusu tıkanan banyo, küvet örneğinden yola çıkarsak süzgeç kapağının içerisine kamera takılması ile çok geçmeden ilk görüntüleri alırız. Karanlık ve belli olmayan video görüntüleri değil, ışıklandırma ile küvet, banyo giderinde çökme, kırılma, tıkalı yerin bulunması gibi pek çok işlem sunmaktayız. Tıkalı kalan banyo gideri örneğinde olduğu gibi taşan, koku yapan klozet, alaturka tuvalet pimaşlarını temizleme, kanal açma işlemleri de aynı düzenek ile yapılır. Atıklara ulaşmak için cihazımızdaki yay sistemin takılmasından sonra dönüş ve titreşim gücü ile her türlü atık alanları 20’den fazla aparat ile temizleyebiliriz. Gider kanalına zarar vermeden açmak için gerekli olan koşullardan birisi de gider çapına oranla daha küçük çapta yay sistemlerin kullanılması olup buna da sahip olan cihazımız ilk yayın gidere ulaşması ile çalışmaya başlar. Ulaşamadığımız veya mesafenin yetersiz kaldığı tıkalı pimaş boruları için ekibimiz ek yay takarak 10’larca metre derindeki, uzaktaki tıkalı boruların tamamen temiz aşamaya geçmesini sağlamaktadır.

Pimaş açma firmaları açılmayan tuvalet, lavabo, mutfak, küvet, logar, banyo, balkon pimaş açma işlemleri ve daha buraya yazamadığımız pek çok gider için kullanılabilir durumdadır. İlaç kullanarak pimaş temizliği işlemlerinde verim daha düşüktür ve tamamen atıkları çözmesi her zaman mümkün değildir. Hatta kalıntıları ekstra bir tabaka oluşturarak işinizi zorlaştırabilir. Bu nedenle en doğru olanı bizi arayarak uzman pimaş açıcı tesisat firması olarak hemen desteğimizi garanti süreli olarak bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55