yeşilköy pimaş açma

Yeşilköy pimaş açma firması olarak tıkalı olan borunun içerisinde birikmiş olan atıkları tuvalet gideri açma ve lavabo gideri açma servisi vererek açmaktayız. İnsanlar günlük yaşamında oldukça önemli olan ancak bunun önemini tıkandığında anladığı pimaş borularının tıkanıklıklarının tespit edilmesi ve bu tıkanıklıkların açılması konusunda bu işi profesyonel olarak yapan firmamızdan yardım istenmelidir. Tıkalı pimaş açma konusunda yardımcı olan pimaş tıkanıklığı açma firmamız bu tıkanıklıkların tespitinde ve giderilmesinde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Atık su borularının yapısı kaygan ve tıkanmayacak şekilde tasarlanmış olsa da zaman zaman her bina da atık su borularında tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Gider borusundaki suların biraz zor gitmesi bu tıkanıklıkların habercisi olabilir. Bu sebeple giderlerde suyun yavaş akmasının fark edilmesi durumunda hemen tesisat firmamıza haber verilmeli ve tıkanıklığın artmasına fırsat verilmemelidir. Bu tıkanıklıkların artması demek çok daha büyük sorunların oluşması anlamına gelmektedir.

Yeşilköy Tıkanıklık Açma

Bakırköy Yeşilköy pimaş açma pimaşlarda ki tıkalı bölgenin belirlenmesinin ardından önce kimyasal ilaç ile boruların açılması için işlem yapılmaktadır. Kimyasal madde boru için gönderilir. Oldukça etkili olan kimyasalın tıkanıklığı açıp açmadığı kontrol edilir. Eğer tıkanıklık açılmamış ise bu durumda daha etkili olduğu düşünülen tazyikli su yöntemi uygulanmaktadır. Bu yolla tıkanıklığın açılması beklenmektedir.  Yapılan açma işleminin başarılı olup olmadığının kontrol edilmesi için boruların içine kamera gönderilir. Kamera ile tıkanıklığın açılmadığı fark edilirse işlemler yenilenir. Borular tamamen temizlendikten sonra kırmadan pimaş açma ekibi işlerini tamamlamaktadır.

Yeşilköy pimaş açma servisini verip açma işlemi bittikten sonra isterseniz fatura kesmekteyiz ve yaptığımız yerlere 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Bu sayede onarımı yapılmış olan tesisat borusu tekrardan bir arıza vermesi durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Ve sizleri zor durumda bırakmamış olmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55