hasköy pimaş açma

Hasköy pimaş açma tesisatçı firması olarak pimaşlarda birikmiş olan yabancı maddeleri pimaş açıcı robot makinelerle temizliyoruz. Pimaş borunuz tıkandı ise bize ulaşın çünkü hızlı ve garantili bir şekilde lağım atıklarının kamera ile bulunması ve o noktalara özel açıcıları gönderme işlemleri yapıyoruz. Robot ile pimaşın temizlenmesi ortalama süresi genelde yarım saat içerisinde tamamlanmaktadır. Apartmanlardaki ana giderlerde de işlemler verebilmekteyiz.

Hasköy Tuvalet Açma

Beyoğlu Hasköy pimaş açma zamansız tıkanan ve gider suyu sürekli yükselmekte olan pimaşlar için aslına basit bir çözüm vardır. Yalnız bu teknik normal bir şekilde evde uygulanamaz. Mevcut boru düzeninden rahatlıkla geçebilecek türde bazı sistemler kullanmaktayız ve ilk başta bu noktalardan kamera kullanarak bazı araştırmalar yapıyoruz. Tadilat ve onarım söz konusu olmada tıkalı durumdaki pimaş kanalları için kıvrımlı çelik yay aktarımı yapmaktayız. 10 cm ve üzeri gider borusu düşünün ve çelik halatın çapı yalnızca 2 cm olup en ufak bir sığmama gibi bir durum söz konusu değildir. Çelik kıvrımlı yayın bağlı olduğu ve devamlı bir parçasının robot cihaza takılı olduğu bu hazneye cihaz ile titreşim uygulanır. En uzaktaki ileri uçta yer alan sayısız atıkların hareketi için son derece etkili olup sıkışmanın ve tıkanmanın önüne geçmek çok etkilidir.

Hasköy pimaş açma işlemlerinin bitimine doğru tıkanıklığın giderildiğinden emin olmak için kamera ile pimaşa tekrar bakılır. Bazen eksik kalan kısımları başka bir aparat ile tıraşlayarak halletmemiz gerekir ve en pürüzsüz ve sorun çıkarmadan kullanılacak pimaşlar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 736 48 79 numaralı telefonda hattından bizlere istediğiniz saatte ulaşabilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55