Kanal Açma

Kanal açma işi yapan tesisatçılar İstanbul servisi için bizilme iletişime geçebilirsiniz.Tesisatlar da yaşanan sorunlar ev tesisatında olabildiği gibi apartmanının gelen tesisatı içerisinde de olabilir. Özellikle çok katlı binalarda kullanılan ortak tesisatta yaşanan tıkanıklıklar bina sakinlerinin hepsinin etkilenmesine neden oluyor.

İstanbul Kanal Açma

Tesisatlar da yaşanan tıkanıklıklar borular içerisinde biriken atıklar nedeniyle ve özellikle bina inşaatı sırasında boruların yerleştirmesi işleminde borular içerisine giden inşaat atıkları nedeniyle gerçekleşmektedir. Binalarda yaşanan bu tıkanıklıkların çözümü için ise bina sakinlerinin yapabilecekleri bir şey yoktur aslında. Yapılması gereken en iyi şey ise yaşanan kanal tıkanıklıkları açması için iyi bir tesisat firmasından yardım almaktır.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal açma konusunda sizlere hizmet veren firmamız özellikle bina yapılarında yaşanan bu tesisat sorunlarının çözümü için son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Tesisat boruları içerisinde olan tıkanıklıklar gözle direkt olarak görülemediği için nasıl müdahale edileceği konusunda pek de bilgi sahibi olunamaz. Bu nedenle kanal açma işlemi için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğu ve ne şekilde olduğunun tespit edilmesi gerekir. Biz ise öncelikle kanal açma işlemi için tıkanıklığın olduğu bu alanları tespit etmek adına son teknoloji robotları kullanıyoruz. Öncelikle borular içerisine görüntü kalitesi oldukça yüksek olan kameraları gönderiyoruz. Bu kameralar yardım ile boruların içlerini görüntüleyerek tıkalı olan alanı belirliyoruz. Kameraların kullanımı ile ayrıca tesisat borularında olan çatlak ve delik alanları da görebiliyoruz. Bu sayede de ilerde yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için sizlere gerekli bilgileri veriyoruz.

Tıkalı olan alanı belirledikten sonra kanal açma işlemi için kullandığımız robotlar ile atıkların parçalanmasını sağlıyoruz. Bu atıkların bu şekilde robotlar yardımı ile parçalayarak borular içerisinde ilerlemesini sağlıyoruz. Daha sonra atıkların tamamen borulardan çıkması, borulara yapışan atıkların temizlenmesi, boruların içlerinin eskisi gibi tertemiz olması için tazyikli su ile boruların içini yıkıyoruz. Bu tazyikli suyu verirken dikkatli olunması gerek. Çünkü tazyikli suyun basıncının fazla olması borulara zarar verebilir. Bu şekilde boruların içleri yıkandıktan sonra ise borular kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kanal açma işlemi dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gereken bir uygulamadır. Bu nedenle yaşadığınız tesisat tıkanıklıkları sorunlarında İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55