ayazağa pimaş açma

Ayazağa pimaş açma firmamız tuvalet giderlerinde ve lavabo pimaşlarında meydana gelen tıkanmaları tıkalı pimaş açma ve makineli pimaş açma servisleri ile açmaktadır. Pimaş borusu açma İstanbul ekiplerimiz banyodaki lağım borularının içindeki saç , tüy kıl ve atık maddelerin temizlenmesini makine ile yapılar. Basıncı ayarlanmış küvet ve duşa kabin banyo giderine alt kanalizasyon borularını yıkabilecek ekipmanlarımız da vardır. Ayrıca ek düzeneklerin takılması ile sıkışmış bazı nesnelerin geri çıkartılması anlamında çalışmalarımız da mevcuttur.

Ayazağa Makineli Pimaş Açan Ustalar

Sarıyer Ayazağa pimşa açma işlemlerinde pimaşa zarar vermeden tuvalet giderlerini açıcı özellikte farklı bir cihaz daha vardır. Lavabolar için ise az önce yazdığımız banyo için kullanılan ekipmandan yararlanırız. Altlı , üstlü kalan iki daire düşünün. Duvar içerisinde ana lağım hatları vardır. Orada bile zamanla sıkışma olabilir. Alt katlarda yoğun tuvalet kağıdı tıkanması problemi sizin katlarınıza kadar çıkabilir. En uygun kattaki lağım hattı içerisine dikey olarak kanal içine sarkıtılacak kıvrımlı atık delici yay sayesinde o hattaki sıkışmaların kanalizasyona geçmesini sağlayabiliriz. Sizinle alakalı olan durum dairenizdeki giderlerde doluluk olabilir. 30 metre uzunluğu olan bu sistemler ile her ihtimale de önüne çıkan tüm maddelerin hızlıca delinmesi ve tam olarak kanalların açılması anlamında desteğimiz vardır.

Ayazağa pimaş açma sıklıkla tıkanan tuvaletler için lağım kanalına bakım yapılması , AVM ana gider borularının temizlenmesi , apartmandaki kanalizasyon hatlarının açılması ve diğer tıkanıklık açma gibi durumlar söz konusu olduğunda bizleri arayabilirsiniz. İstanbul pimaş açma firması olarak kırmadan ve yalnıza tıkalı kalmış giderlerde zararsız şekilde çalışmalar sunmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55