maslak pimaş açma

Maslak pimaş açma firması olarak lavabo ve tuvalet gider borularında oluşan tıkanıklıkları pimaş açma robotları ile temizlemekteyiz. Maslak pimaş açma servisi ucuz ve geçici çözüm olabilecek teknikler yerine son teknoloji cihazlar ile dakikalar içinde tıkanıklığı açmaktadır. Problemi olan giderleri açmak için kullanılan özel cihazlar kırma ve delme işlemi gibi hiçbir tadilat yapmadan ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekte olup günün her saati hizmet vermekteyiz. Geçici çözüm yöntemlerinden olan ve ev hanımlarının sıklıkla uyguladıkları kimyasal açıcı ürün ya da büyük pompalar kullanılması sıkışan atıkların arasından pis suyun bir miktarının geçmesini sağlar. Sorunun tekrar etmesinin sebebi ise bu şekilde uygulanan basit yöntemlerle atıkların daha da sıkışarak iyice yerleşmesidir. Ayrıca sorun ucuz bir şekilde halledilmeye çalışılırken giderde olabilecek sert cisimlerin pimaşa zarar verebilme ihtimali de bulunmaktadır. Bu nedende tecrübeli ve profesyonel bir ekipten yardım almak gerekmektedir.

Maslak Tıkanmış Pimaş Açma Servisi

Sarıyer Maslak pimaş açma için tamirat işlemine başlamadan önce ilk olarak atıkların yerini bulmak için kullanılan özel kameralı cihazlarla kontrol etmekteyiz. Bu yöntemle pimaş içinde kolaylıkla yeri belirlenen tıkanıklık, yabancı cisimlerin kırma dökme işlemi yapılmadan özel yakalayıcı tellerle sabitlenerek çıkartılması ile giderilmektedir. Tıkanıklık giderildikten sonra kamera sistemi ile kontrol edilerek temizlendiğinden de emin emin olunmaktadır. Ayrıca daha büyük atıklar için ayrıştırma ve ufalama yapabilecek aparatlarda bulunmaktadır. Apartman ya da evlerde tıkanan giderler nedeni ile yaşanan taşma problemleri hijyen açısından sağlıklı olmamakla birlikte kötü kokulara da neden olmaktadır. Bu durumda özel donanımlı cihazlar ile otuz metreye kadar olan yerlere ulaşılmasını ve sıkışan cisimlerin özel tel , yay gibi çeşitli aparatlarla parçalanarak ya da eritilerek uzaklaştırılmasını sağlayan yöntemlerle sorun kolayca çözülmektedir.

Maslak pimaş açma tıkanıklıkları için farklı nedenler bulunmaktadır. Borunun bazı yerlerinde meydana gelen çökmeler , tesisatın yapılması sırasında borunun doğru yerleştirilmemesi , erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları ve lavabolara atılan yemek artıkları bu nedenlere verilebilecek örneklerden bazılarıdır. Ayrıca tadilat sırasında boruların bağlanma yerlerinde yapılan hataların sonucu olarak bu kısımlardan su sızması ya da tıkanıklık oluşarak borunun çatlamasıdır. Tıkalı pimaş açma işlemleri için birbiri ile uyumlu çalışan uzman ekibimiz ile aynı gün içerisinde sorun çözülmekte tamamen temizlenmiş pimaş için garanti verilmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55