cebeci pimaş açma

Cebeci pimaş açma firması olarak lavabo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen pimaş tıkanmalarını kırmadan pimaş açma servisi ile açmaktayız. Pimaşlar tuvalet , lavabo ve banyo gibi su kullanımının bulunduğu yerlerde atık suyun tahliyesi için kullanılan borulara denilmektedir. Bu boruların tıkanması probleminin en önemli sebepleri genellikle su ile çözünmeyen , plastik ve tuvalet kağıdı rulosu gibi katı maddelerin borularda kalmış olmasıdır. Fakat tabi ki tek neden bu değildir.  Binanın yapım aşamasında tesisatın hatalı döşenmesi , kalitesiz malzeme kullanımı sebebiyle zamanla oluşan aşınmalar , aşınmalar sebebiyle oluşan çökmeler de problem yaratabilmektedir.

Cebeci Tıkanıklık Açma

Sultangazi Cebeci pimaş açma pimaş tıkanıklığı lavabo , tuvalet , banyo , balkon giderleri ve kanalizasyon gibi yerlerde bulunabilir. Bu durum gerçekten baş ağrıtıcı bir durum olmakla beraber uzman olmayan kişiler tarafından sorunun giderilmesi oldukça güç olmakta ve problemi gidermek için yapılan işlemler daha kötü sonuçlar da verebilmektedir. Pimaş tıkanıklığı hiç beklenmedik zamanlarda, herkesin başına gelebilmektedir. Bu gibi durumlar için İstanbul’un en kalabalık ve eski binalara sahip yerleşim birimlerinden biri olan Sultangazi de tıkalı pimaş açma işlemi yapılmaktadır.

Cebeci pimaş açma sorunun giderilmesi için konusunda uzman firmalar tarafından kameralı cihazlarla tıkanmış bölge tespit edilip robot cihazlarla açılabilmektedir. Başka bir çözüm yöntemi ise kimyasal kullanarak tıkanıklık açma işleminin yapılmasıdır. Ancak bu yöntem sadece küçük bir atık sebebiyle oluşan sorunlarda işe yaramaktadır. Eğer tıkanıklık nedeni daha büyük bir atık ise kullanılan kimyasal bu cismin parçalanarak yoğunlaşmasına ve daha büyük tıkanmalara yol açmasına neden olacaktır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55