Pimaş Açıcı

Pimaş açıcı robot makine kullanan tesisatçılar İstanbul firmalarından biriyiz en ekonomik fiyata tıkalı pimaş açma için bizi telefon numarasından arayınız 0551 231 83 55. Pimaş açma uygun fiyatlara en hızlı hizmetle bizde.

Pimaş açıcı makineyle tıkalı boru nasıl kırmadan temizlenir? Tuvalet tıkanıklığı, borusu, gideri temizliği işlemlerinde eski tip yöntemler değil, modern cihazların tercih edilmesi her zaman önemlidir. Temiz, gider su tesisatı tıkanıklığını kırmadan makineyle açma işlemlerinde öncü olan firmamız ile tüm benzer problemleri kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilmekteyiz.

Tıkalı Pimaş Açıcı

Gider borusunda kırmadan açıcı işlemleri nasıl yapılır? Pimaş ortak boru tıkanıklığı veya dairenize ilişkin gider borularında tıkanıklık gibi sayısız sorunları aşmak için ne yapılması gerekir? Atık su gider boruları içerisine yerleştirilecek olan kameralı sistem ile giderin neresinde tıkanma olduğu kısa sürede bulunabilir. Bazen tuvaletin, lavabonun kenarında duran çeşitli cisimleri gidere atıyor olabilirsiniz fakat bir noktada durması ile sorunlar devam eder. Önemli olan o noktadaki sıkışık durumu hareket ettirmektir. Örneğin, tuvalet borusu nasıl açılır sorusu için seramik aksamdan başlayacak şekilde tesisata yerleştirilecek ve oradan gider borusu ve devamındaki uzaktaki atık noktalarına dahi onlarca metre ulaşabilecek olan yay ekipmanı takarız. Pimaş açıcı klasik ucuz ve gideri kırıcı nitelikleri olabilen yay ekipmanlardan söz etmiyoruz. Gidere atılan, tıkayan çöpü, yabancı cismi pimaşı kırmadan çıkarabilecek bir cihaz özelliği de mevcuttur ve yakalama uç aparatları ile uygulamaktayız. Örneğin, tuvalet, klozetin gider ıslak mendil ile doldu, tıkama yaptı diyorsanız o alana yay ekipmandaki aracı takıp, çok derinde bile olsa çekip alabiliriz. Gider tesisatındaki tıkanmaları önleyen açıcı yayı da aynı şekilde kullanarak cihazdaki titreşimler ile atıklardaki yapışkan, bir arada tutunur durumu parçalarız. Gider çapını 10 santim olarak düşünün ve cihazımızdaki yay sistemin çapı 2 santimdir. Yani gider içerisini tamamen zorlayarak içten kırma, dökme çalışmaları olmaz. Birinci sınıf bir cihaz olup tıkalı gider tesisatının hangi katta olduğuna bakmaksızın her zaman çözüm için sizlere destek olmaktayız.

Tıkalı atık borularda pimaş açıcı işlemler aynı gün içerisinde verilebilir. Temiz su pimaş borusunu açmak, temizlemek amacıyla kireç ve benzeri temiz sudaki cisimleri yıkama solüsyonu ve makinemiz aracılığı ile uygulayabiliriz. Musluktan suyun kireçli, kirli akmasına çözüm istiyorsanız genelde uzun süredir o tesisatın kullanılmasına buna neden olabileceğini ve çözümün de kısa sürede ekibimizle uygulanabilir olduğunu ifade edelim. Sıklıkla tıkanan gider kanalını kırmadan açmak için ilaçla, toz ürünlerle değil hasar oluşturmayan robot makineyle temizlik işlemlerini mutlaka önermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55