etiler pimaş açma

Etiler pimaş açma gider içlerinde biriken atıklar yüzünden tıkanan pimaş borularını tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo gideri açma hizmetleri vererek açıyoruz. Pimaş açıcı usta hizmeti ile giderin içerisine kamera ile bakma işlemleri yapmaktayız. Alınan en net görüntüler ile evin inşaatı zamanında gidere atılan molozlar nedeni ile tıkanma oluşması veya farklı türdeki sorunlar olup olmadığını görebilir ve ona yönelik etkili adımlar atarız. Bunu da kameralı pimaş açma cihazlarımız sayesinde yapabiliriz. Bu cihazlar olmadan pek bir etkili adım atılmayacağını söyleyebiliriz.

Etiler Kanal Açma

Beşiktaş Etiler pimaş açma sıkışmış ve en ufak hareketi söz konusu olmayan lağım sistemlerindeki problemler özel cihazlar ile çözülmelidir. Betonun içinde yer alması klozeti temizleme de betonu kırmadan yapılan bu pimaş tıkanıklığı açma işlemi bu metodu özel bir yere getirmiştir. Bizlerde kanal içerisine kıvrımlı yay eklemesi yapmaktayız. Tüm birikim ve sıkışma noktalarına yönelik yayın ilk metreden itibaren maksimum 30 metreye kadar hareketi sırf kanal içerisinden yapılabilir. Tuvaletin gideri kullanılarak cihazdaki yay sistemine verilen titreşimler ile hareketlenme sağlanır ve atıklara birebir değmesi sağlanır. Saniyede çok sayıda titreşim dalgasından bahsediyoruz ve o sıkışma noktaları özellikle ileri uç noktadaki tuvaletin tamamen ana problemi olan kısımlardaki atıkların ilerlemesi ile suyun da birlikte hareket etmesini sağlayacaktır. Yani tüm pis oluşumlar aynı anda lağım sistemlerinden hızlıca yok olacaktır. Bu türde kaliteli bir işi hiçbir market ya da firmadan karşılayamazsınız.

Etiler pimaş açma ekibimiz pimaşın duvarını ve fayansına dokunmadan ve giderine zarar vermeden çalışmalar sürdürmektedir. İki gün sonra tekrar pimaş tıkanması oluşturmayacak tesisat firmamız ile iletişime geçmek isterseniz 0551 231 83 55 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55