avcılar gümüşpala pimaş açma

Avcılar Gümüşpala pimaş açma tıkanan pimaş borularında oluşan tıkanıklıkları pimaş açma robotları ile açıp temizlemekteyiz. Kırmadan pimaş açma firmamızla gider borularında kamera kullanma tekniği ile hareket etmektedir. Tuvalet kısa sürede açılması için en kaliteli tuvalet açıcı özellikte yer alan cihazları kullanmaktayız. Klozet eğer kenara çekilebiliyorsa bunu yaparız , mümkün değil ise es kanalı içinden bile hareket edebilecek cihaz kıvrımlı yayı ile tüm sisteme yani epeyce uzunluktaki kanal borusuna bile erişime sağlamaktayız.

Gümüşpala Pimaş İçi Tıkanıklığı Açma

Gümüşpala pimaş açma işlemlerinde ustamızın bir eli cihazın kumanda kısmında ve diğer eli de gider içine sarkıtılan kıvrımlı yay ile meşgul olur.  İlk bir metreden itibaren yay gönderilen titreşim dalgaları ile eğer su yüksekliği istenilen seviyeye düşmemiş ise daha derine yayı göndeririz. Bu çalışma da duvar arkasından geçen tuvalet pimaş lağım borusundan başlar ve dikey borularla yani ana giderin içine dahi girilebilir ve o noktalardaki sıkışmalar bile rahatlıkla açılabilir. Bu müdahale sırasında pimaş içinde uygulamalı tuvalet makinesi ile çalışma yapılmasında herhangi pimaş içinde kırılma , çatlama ve delinme gibi riskler oluşmaz. Belirttiğimiz yay lağım suları ve en başta atıklar olmak üzere iç düzeneklerin eski haline kavuşmasını sağlamaktadır. Tuvaletin kamera temizleme robotu ile açılmasının artı tarafı ise etkinliğinin ve ne kadar temiz hale geldiğinin kontrol edilmesidir. Çeşitli su eklemeleri yaparak ne kadar hızlı tuvalet kanalının temiz hale geldiğini de kontrol edebiliriz.

Avcılar Gümüşpala pimaş açma işlemlerinde tuvalet ve lavabolarda taşma gibi problemler görüyorsanız direk bizleri arayınız. Kendi kendine açılacak bir problem değildir.  Profesyonel olarak yapılan bu tıkalı pimaş açma işlemi için kısa sürede bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55