bahçeşehir tıkalı pimaş açma

Bahçeşehir tıkalı pimaş açma tesisatçı firması olarak tuvalet ve lavabo pimaşlarında tıkanan boruyu kameralı lavabo açma ve makineli tuvalet açma servisi ile temizliyoruz. Su kullanılan her yerde tesisat sistemi bulunmakta ve zamanla yıpranan ve eskiyen sistemlerde delinme , çatlama ve benzeri sorunlar nedeni ile pimaş su sızdırabilmektedir. Pimaş nedir onu açıklayalım. Pis su veya tuvalet atıklarının kanalizasyona bağlandığı boru hattına pimaş denilmektedir. Binalarda boruların zamanla tıkanması sonucu pis suyun dışarı sızması kötü kokulara neden olmakta ve bina hijyenini de olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle boru hattının iç kısmı da uzman ve tecrübeli kişiler tarafından onarılması oldukça önemlidir. Ayrıca su tesisatında en sık oluşan sorunlardan biride lavabo tıkanıklıklarıdır.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir tıkalı pimaş açma pimaş tıkanıklıkları için farklı nedenler sayılabilmekte olup bunların bazılarından bahsedecek olursak ; borunun bazı yerlerinden meydana gelen çökmeler , tesisatın yapılması sırasında boruya gereken eğimin verilmemesi , tuvalete atılan erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları , lavabolara atılan yemek artıkları ve benzeri sebepleri örnek verebiliriz. Kirli su borularındaki kaçakların sebeplerinden biri boruların bağlanma yerlerinde yapılan hataların sonucu olarak bu kısımlardan su sızması , diğeri ise herhangi bir neden dolayı tıkanıklık oluşması ve borunun çatlamasıdır. Pimaş tıkanıklığı açma yönteminde kullanılan kamera ile öncelikle sorunun nerede olduğunu bulur ve dakikalar içinde kırıp dökmeden sorunu gidermektedir. Ayrıca su tesisatından kaynaklanan tıkanıklıklar akustik dinleme cihazları ile deneyimli ekibimiz tarafından nokta atışı yaparak bulunabilmektedir.

Bahçeşehir tıkalı pimaş açma borularda sızıntı olabileceğine dair belirtiler fark edilse bile kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılmadan arızanın yerinden emin olunması zordur. Bu nedenle ilk önce boru içinde görüntüleme yapılarak suyun sızdırdığı nokta tespit edilir. Daha sonra kullanılan özel cihazlar ile tıkanıklıkların açılması dakikalar içinde kırılıp dökülmeden sonuçlandırılmaktadır. Bahçeşehir pimaş açma firmamızdan en kısa sürede profesyonel yardım almayı unutmayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55