ataşehir mimar sinan pimaş açma

Ataşehir Mimar Sinan pimaş açma firması olarak pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları profesyonel olarak tıkalı pimaş açma hizmeti vererek açmaktayız. Borularınız tıkandığında ilk aklıma gelen pimaş açma firması olmaktadır. Lavabo veya tuvaletlerin yapıları oluşturulurken kullanılan malzeme pimaş olarak kullanılmış ve günümüze kadar da bu şekilde gelmiştir. Tıkanan pimaşların açılımında son teknoloji makineler , gider borularınızın herhangi bir zarar görmesini engelleyecek tarz da üretilmiştir. Bu tasarım sayesinde pimaşların açılmasında ilkel yöntemlerin unutmanız da fayda vardır. Tasarımı sayesinde cihaz kullanılırken evinize gelen uzman personel tarafından kullanıldığı zaman evinizin kirlenmesi engeller. Temiz ve profesyonel bir çalışma ile kısa sürede tıkanıklık giderilir ve her hangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan tamirat gerçekleşir.

Mimar Sinan Tuvalet Açma

Mimar Sinan pimaş açma gidere atılan bez ve şişe gibi maddeleri kameralı cihaz ile kolayca çıkarılmasını sağlayabiliriz. Pimaş açmanın kimyasal ilaç dökmek için birkaç yolu vardır. Bu işlem oldukça sıkıntılı olabilir çünkü bu ilaçlar borulardaki contaları eritebilmektedir ve size sorun teşkil etmese de alt kattaki komşunuza sorun çıkartabilir. Bu işlemi yağ ve kireç tabakası tıkanıklıkları için yapabilirsiniz. Katı bir cisimle tıkanmış lavaboyu açması imkansızdır bunun için kameralı cihazla çalışan tesisatçı kamera ile tıkanıklığın neye sebep olduğunu ve nerede olduğu öğrendikten sonra işlemi kısa bir sürede bitirebilir.

Ataşehir Mimar Sinan pimaş açma gider borularında kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun kaygan yapıya sahip gider boruları ustaların yanlış montajı yüzünden de sürekli olarak başınızı ağrıtabilir. Borularının yerinin yoğun olarak değiştirilmesiyle de fazlasıyla sorun çıkabilmektedir. Gider borularına yeterince eğim verilmelidir. Eski ve ilkel yöntemleri yöntemleri tamamen unutmanız da fayda var. Sıradan bir tesisatçı ile çalışmanız hem maddi hem manevi yönde sizi olumsuz etkileyecektir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55