ümraniye parseller pimaş açma

Ümraniye Parseller pimaş açma firmamız lavabo ve tuvalet pimaş borularında biriken atıkları kırmadan pimaş açma servisi vererek zararsız açmaktayız. Borularınız tıkandığında aklınıza ilk gelen pimaş açma firmamız olacaktır. Pimaş borularında meydana gelen hasarları son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tıkalı pimaş açma hizmeti vermekteyiz. Pimaş boruları genelde plastikten yapıldığı için ısınmadan dolayı kaçaklarda kolaylıkla görülebilir. Pimaşlarda da sıklıkla sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu sorunların temel sebebi giderlere atılan ve biriken tıkanmalara sebep olan çöp ürünleridir.  Pimaş adı verilen ve binaların giderleri için döşenmiş olan borularda oluşan bu tıkanıklık sorunlarının halledilebilmesi için profesyonel hizmet veren firmalara başvurmak uygun olmaktadır.  Artık su borularındaki tıkanıklıkları kişilerin kendilerinin gidermesi mümkün değildir. Bu sebeple özel makinelerle ve kimyasal ürünlerle bu işi yapan firmalardan yardım istemek yerinde olmaktadır.

Parseller Tıkanıklık Açma

Parseller pimaş açma kırmadan kameralı makinelerle pimaş tıkanıklığı açma servisi veren firmadır. Yoğun bir yağlanma ve kireçlenmeye maruz kalan borularda atık tüm maddelerde bu kireçlenmeden etkilenecek ve sonuç olarak borulara yapışacaktır. Bu yapışma ile zamanla kalıp halini alacak yabancı maddeler suyun borunun içerisinden geçmesini engelleyecektir. Musluğu açıp gitmesini bekleyeceğiniz su süzgecinin içinde tekrar lavabonun ve tuvaletin içerisine dolacaktır. Bunun en çok eski pimaş borularında ve montaj esnasında eğim hatasından dolayı olan borularda görürüz. Yani sorun sizden ve kullanımınızdan kaynaklanmıyor olabilir. Bu da size yine göndereceğimiz kameralı tesisatçı ustalar gösterecektir. Bizi aramanız dahilinde en fazla 1 saat içerisinde kapınızda olup bulunan pimaş tıkanmasını size az hasar ve maliyet kapsamında hızlı bir şekilde onaracağız.

Ümraniye Parseller pimaş açma işlemlerinde kameralı cihazlar her zaman bir numaralı tercihimizdir. Çünkü bu cihazlar sayesinde pimaş borusu alanında hiçbir kırma dökem yapılmaz. Bu da sizlerin az bir fiyat ödemenizeyardımcı olur.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55