üsküdar yavuztürk pimaş açma

Üsküdar Yavuztürk pimaş açma firması olarak pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti ile açıyoruz. Pimaş tıkanmaları çoğu yerde görülen ve büyük sıkıntılara yol açan bir durumdur. Bu sorunun nedeni ise borular hiç tıkanmayacak gibi atmış olduğumuz atıklardır. Bu atıklar ne kadar ufak olsa bile belli bir süre sonra bir yerde toplanıp üst üste gelip topak haline gelirler. Bu topak haline gelme sonucunda ise pimaştan geçecek su bile giderde gidecek yer bulamaz ve boru en sonunca bir yerden kaçak bile verir. Siz sadece tıkanıklık var olduğu sanırken aslında su kaçağı bile meydana gelmiştir. Bizler bu tıkanıklığın nerede olduğunu bulup açan firmayız.

Yavuztürk Pimaş Tıkanması Açanlar

Yavuztürk pimaş açma su kullanılan her yerde tesisat sistemi bulunmakta ve yıpranan ve eskiyen sistemlerde delinme , çatlama ve benzeri sorunlar nedeni ile pimaş su sızdırabilmektedir. Bu arada pimaş nedir ilk onu açıklayalım. Pis su veya tuvalet atıklarının kanalizasyona bağlandığı boru hattına pimaş denilmektedir. Binalarda boruların zamanla tıkanması sonucu pis suyun dolup sızması kötü kokulara neden olmakta ve bina hijyenini de olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle boru hattının içi uzman ve tecrübeli kişiler tarafından onarılması oldukça önemlidir. Ayrıca su tesisatında sık oluşan sorunlardan biri de lavabo tıkanıklıklarıdır. Bu durum tüm ev hanımlarının korkusu olmakta kendileri buldukları çözüm yöntemleri ile bu sorunu gidermeye çalışmaktadırlar. Aslında lavabo açacak kullanmak yerine Yavuztürk pimaş tıkanıklığı açma firmamız kullandığı yöntemler ile arızanın yerini kısa sürede bularak çözüm getirebilmektedir.

Üsküdar Yavuztürk pimaş açma borularda sızıntı olabileceğine dair belirtiler fark edilse bile kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılmadan arızanın yerinden emin olunması zordur. Bu nedenle öncelikle boru içinde görüntüleme yapılarak suyun sızdığı nokta tespit edilir. Daha sonra kullanılan özel cihazlar ile tıkanıklıkların giderilmesi dakikalar içinde kırılıp dökülmeden sonuçlandırılmaktadır. Pimaş açma ve tıkanıklığı gidermek için gelinen teknoloji sayesinde kullanılan özel cihazlar günümüzde tıkanıklık açma çalışmalarında kolaylık sağlamışlardır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55