Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma makineleri kullanarak ev , iş yerleri ve şantiyelerde tıkanan tuvalet , lavabo ve pimaş giderlerini kırmadan dökmeden açıyoruz İstanbul genelinde servis hizmeti için bizi arayınız. Tesisatlar da yaşanan tıkanıklıklar ev sahiplerini zor duruma sokarak ev içerisinde kötü bir kokunun ve ortamın oluşmasına neden olmaktadır. Tıkanıklık açma hizmetini sizlere sunan firmamız bu konuda da en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Tesisat içerisine atılan çeşitli atıklar, boruların eğimlerinin yanlış olması gibi sorunlar tesisatlar da zaman içerisinde tıkanıklıklara yol açacaktır. Binalarda ise birçok kişinin yaşaması ve boruların zaman içerisinde atıklar ile dolması yine tesisatlar da tıkanıklıklara yol açacaktır. Bu durumda ister istemez her ev sahibini zor duruma sokacaktır. Banyo ve tuvalet tesisatının yanı sıra mutfak tesisatı içerisine atılan atıklar, çay tortuları, kızgın yağlar, deterjan kalıntıları zaman içerisinde borular içerisinde birikerek tıkanıklıklara neden olacaktır. Lavabo altında bulunan boruyu çıkartıp temizleseniz de tıkanıklık ileri de ise bu boruyu temizlemenin size bir faydası olmayacaktır. Aynı şekilde tıkanıklık devam edecek ve siz lavaboyu kullandıkça su geri gelecektir. Bu tür sorunlar yaşandığından tıkanıklık açma hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Robotla Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık açma işlemi için kullandığımız robot teknolojisi bizlere yardımcı olmaktadır. Robot teknolojisini kullanmadan önce tıkanıklığın olduğu alanın belirlenmesi lazım. Bunun için ise öncelikle giderden içeriye görüntü alınmasını sağlayacak kamera gönderilmektedir. Esnek bir kablo ucuna yerleştirilen kamera gider içerisinde ilerlerken tıkalı olan alanlar tespit edilir. Daha sonra robot teknolojisi yardımı ile tıkalı olan alan açılır. Daha sonra borular içerisine verilen tazyikli su ile boruların ilçelerinin yıkanarak tamamen atıklardan temizlenmesi sağlanır.

Tıkanıklık açma hizmeti için bizlerden yardım aldığınızda ev içerisinde bulunan tesisatlar da yaşanan tıkanıklıkları açabiliriz. Bunun yanında kanalizasyon tıkanıklıklarını açmak için de bizlerden yardım alabilirsiniz. Bina yapısındaki tesisatta var olan tesisatın içerisinde bulunan tıkalı alanlarda kullandığımız teknoloji yardımı ile kısa sürede ortadan kaldırılabilir.

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren tesisat firmamız tesisatlar da yaşanan tıkanıklık sorunlarında sizlere yardımcı olduğu gibi, kanalizasyon açma, pimaş açma gibi sorunlarda da sizlere hizmet vermektedir. Bunların yanında tesisatlarda yaşanan su kaçağı sorunlarının çözümü için de firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pazar günleri de hizmet veren firmamız sizlere kaliteli tesisat işlerini uygun fiyatlara sunmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55