şehremini pimaş açma

Şehremini pimaş açma firması olarak tüm tesisat giderlerine sıkışmış olan yabancı atıkları kameralı cihazlarla kontrol ederek tıkalı pimaş açma servisi vermekteyiz. Pimaş , gider borularının kanalizasyon borusuna bağlandığı boru hattıdır. Genelde plastik malzemeden üretilir. Mutfak , tuvalet gibi su tesisatının bulunduğu yerlerde kirli suyun kanalizasyon hattına geçişini sağlayan borular pimaşlardır. Üretiminde sert malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar boyunca çatlama ve aşınmalar karşı dayanıklı yapılardır. Pimaşlar atık ve kirli su giderlerinde çoğunlukla tercih edilen malzemelerdir. Sürekli kullanım veya hatalı kullanım nedeniyle pimaş tıkanmaları sıklıklar karşılaşılan sorunlardır.

Şehremini Tıkanıklık Açma

Fatih Şehremini tıkanıklık açma pimaşlar genellikle kullanım hatasından dolayı tıkanmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde gider borularına atılan yabancı cisimler , yağ atıkları , peçeteler ve saç gibi maddeler pimaşların tıkanmasına neden olmaktadır. İnşaat aşamasındaki binalarda hatalı tesisatların kurulması da pimaş ve diğer borularda sorunlara yol açmaktadır. Eğer inşaat atıkları pimaşlarla tahliye edilirse veya boruların birleşmesinde hatalı uygulamalar yapılırsa pimaş boruları kolaylıkla tıkanıklığa yol açabilir. Bu yüzden öncelikli olarak inşaat aşamasındaki tesisatlar kaliteli malzemeden ve uzman tesisatçılar tarafından yapılmalıdır. Hatalı kullanımdan kaçınılmalıdır. Pimaş borularındaki tıkanıklık sorunlarında tecrübeli tesisatçılardan yardım alınmalıdır. Kırmadan pimaş açma işlemlerinde görüntüleme cihazları ve özel robot cihazları kullanmaktayız. Bu cihazlar tıkanma sorununda hızlı ve kolay bir çözümdür. Günümüzde boru hatlarındaki sorunlar herhangi bir kırma işlemi olmadan halledilmektedir. Kameralı cihazlar ve robot cihazlar dışında yüksek basınçla tıkanıklığı açan cihazlarda çoğunlukla kullanılmaktadır.

Şehremini pimaş açma genellikle mutfak ve tuvaletlerin gider borularında ve pimaşlarında görülen tıkanıklık kötü bir kokuya sebebiyet verebilir. Kötü koku sorunlarının yanında mikrop oluşumuna da neden olduğu için insan sağlığı açısından ciddi zararlar verebilir. Dolayısıyla pimaş tıkanıklığı gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözülmelidir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55