Pimaş açma

Pimaş açma işi yapan tesisat firmaları İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 30 dakika içinde servis imkanı sunuyoruz 99 TL den başlayan fiyatlar için bizi arayınız.

Pimaşın tıkanıdığı alanlar tuvalet , lavabo ve mutfaklardır birde bina ana gider pimaşları zaman zaman tıkanabilir. En kolay açılan lavabo ve mutfak banyo pimaşlarıdır kimyasalla açılabilir ama uygularken çok dikkat etmek gerekir. Firmamız bu tür ufak tıkanıklık işlerini yaylı robot makinelerle sadece 99 TL açmaktadır.

Bu yazımızda sizlerin de sık yaşadığı sorunlardan biri olan boru tıkanıklarının çözümü olan pimaş açma işlemini açıklayacağız. Pimaş açma işlemi banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinin tıkanma sorununu çözme işlemidir. Sizlerin de günlük yaşantınızda en azından bir kere yaşadığınız gider borusunun tıkanması durumunda sizlere zor durumlar yaşatabilir ve kötü kokuya neden olur. İşte bu gibi durumlarda tesisatçılar pimaş açma adını verdikleri bu yöntemi kullanarak sizleri bu sorundan kurtarırlar. Peki giderlerimiz neden tıkanır. Giderlerimizin genel olarak tıkanma nedeni tuvaletlerde kalitesiz peçete atılması ve büyük cisimler (diş macunu tüpü gibi) atılmasıdır. İşte bu nedenle giderleriniz tıkanır ve bu sizlere tatsız olaylar yaratabilir. Bu tatsız olayların en başında kötü koku gelmektedir. Peki bu pimaş açama işlemi nasıl gerçekleştirilir. Pimaş açma işlemi için tesisatçıların özel olarak kullandığı robotik cihazlar ile yapılır. Peki bu robotik cihazlar nasıl çalışır. En başta robotik cihaz boruya sokulur ve ilerletilir. Cihaz tıkalı boruya ulaştığında daha fazla ilerleyemez. İşte bu durumda kamera sistemi devreye girer. Kamera sistemi ile görüntü alınır ve sorunun nedeni kesin olarak anlaşılır. Bu şekilde soruna uygun çözümeler uygulanabilir. Eğer boru fazla tıkalı değilse bu robotlar boruyu açar ama eğer boru tıkanıklığı yoğun ise bu tıkanıklığa neden olan şey parçalanmaya çalışılır tabi bu işlemlerin tümünde boruya zarar verememek en önemli etkendir. İşte pimaş açma işlemi bu şekildedir.

Pimaş açma için bizi tercih ederseniz tıkanıklık 2 hafta içinde tekrar ederse ücretsiz olarak geri servis verme garantisi veriyoruz. İstanbul pimaş açma firmaları için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55