hadımköy pimaş açma

Hadımköy pimaş açma olarak ev ve iş yerlerindeki tuvalet ve lavabo pimaşlarında meydana gelen tıkanmaları tıkalı pimaş açma hizmeti vererek tıkanıklığı gidermekteyiz. Pimaş plastik borulara verilen isimdir. Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemi eskiden kalmayan yöntemlerle son teknoloji cihazlarla açılmaktadır. Kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığın olduğu bölgeyi hızlı ve pratik yolla açmaktayız. Cihazın iyi olduğu kadar cihazı kullanan ustanın da deneyimi ve tecrübesi çok önemlidir. 10 yıldır süren tecrübemiz sayesinde kameralı tesisatçı ustalarımız da hatasız bir şekilde tıkanıklıkları açmaktadırlar. Tıkanıklık açma işlemlerinde sektörde lider firmalardan bir tanesi konumundayız.

Hadımköy Pimaş Açma Firmaları

Arnavutköy Hadımköy pimaş açma işlemlerini ustaca ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerini ilk olarak görüntülemekteyiz. Tıkanıklığı noktasal bir şekilde bulduktan sonra açıcı yayı tesisatın içerisine göndermekteyiz. Açıcı yayın kamerası sayesinde yayı istediğimiz yere göndermekteyiz. Tıkanıklığın bulunduğu bölgeye gönderilen yay dönme gücü sayesinde sıkışan ve sertleşen atıkları orada parçalayarak tesisattan dışarı atmamıza yardımcı olur. Tesisattan atılan atığın bulunduğu bölgeye basınçlı su verilerek pimaş borusunun içini temizleriz. Temizlendiğinden emin olmak için kameralı cihazı tekrar pimaşın iç kısmına göndeririz. Ve yapılan işlemden emin oluruz. Bu yaptığımız işlemlerden dolayı sizler tarafından 10 yıldır tercih edilmekteyiz. Kameralı pimaş açma hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hadımköy pimaş açma fiyatlarında ekonomik fiyatlarla pimaş açma işlemi yapmaktayız. Robotla pimaş açma işleminde en uygun fiyatla çalışan firmadan bir tanesiyiz. Yapmış olduğumuz işlemlerde 1 yıl boyunca garanti kapsamı dahilindedir. Tıkanıklığı açılan yer 1 yıl içerisinde tekrar bir tıkanma göstermesi durumunda firmamızı arayarak ücretsiz olarak servis çağırabilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55