gayrettepe pimaş açma

Gayrettepe pimaş açma firmamız ev ve iş yerlerindeki tuvalet ve lavabo pimaşlarında meydana gelen tıkanmaları kırmadan pimaş açma hizmeti vererek açmaktayız. Pimaşlar tesisatlardaki plastik borulara verilen isimlerdir. Yeni yapılarda bu pimaş borusu denilen plastik borular bulunmaktadır. Bu borular eski yapılardaki demir borulara göre daha kullanışlıdır. Çünkü demir borular eskidiği zamanlarda küflenme , çürüme ve su kaçakları meydana gelir. Plastik borularda da kaçaklar meydana gelir fakat bu küflenme ve çürümeye pek fazla rastlanmaz. Ama her iki boruda da tıkanma sorunu ile fazlasıyla karşılaşırız. Çünkü boru içerisine attığımız atıklar bu boruları tıkar. Pimaşlar da tıkandıktan sonra içlerinden su bile geçmemeye başlar. Tıkanıklık bulduğunuz zaman profesyonel ekipler ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tıkanıklık açma işlemi ne kadar gecikirse o kadar büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Belki tesisatın tamamen bile değişmesi gerekebilir. Her musluğu çalıştırdığınızda veya sifonu çektiğinizde bu boru genişleyerek patlayabilir veya su sızıntısı verebilir.

Gayrettepe Pimaş Açma Ustası

Beşiktaş Gayrettepe pimaş açma işlemini profesyonel ekiplerden almanızı tavsiye ederiz. Çünkü profesyonel olmayan ekipler kendi el gücü ile tıkanıklığı açmaya çalışırız. Açmaya çalışalım derken de istemeden daha fazla zarar verebilirler. Profesyonel ekipler ise kameralı robot cihazları kullanarak atık bölgesini cihazlar ile tespit edip kameralı tıkanıklık açma işlemini ustalıkla tamamlamaktadırlar. Bu yüzden tıkanıklık açma sorunu için birilerini aradığınız zaman makine kullanımını da sormayı unutmayınız.

Gayrettepe pimaş açma firması olarak kırmadan pimaş tıkanması açma hizmeti vermekteyiz. Fayanslar da ve zeminlerde meydana gelen tıkanmalarda hiçbir kırma dökme yapmadan tıkanıklığın yerini bulmaktayız. Bulunan yerde eğer ki kırma işlemi gerekiyorsa ufak bir kırma ile onarımını yapar kırılan yeri geri kapatırız. Böyle uzman bir yardımdan yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55