caferağa pimaş açma

Caferağa pimaş açma firması olarak kameralı robot cihazlarla ev ve iş yerlerinde ki pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları tıkalı pimaş açma servisi vererek açmaktayız. Binalarda yaşanan en büyük sorunlar birisi tesisat sorunlarıdır. Çoğunda hayatı felç eden bu sorunlar siz ve aileniz için evi yaşanmayacak bir hale getirmektedir. Hatta öyle ki tamir işlemi yapılıncaya kadar başka bir evde kalmanızı gerektirebilecek kadar ilerlemiş olabilirler ve sizin bütün hayatınız bundan olumsuz etkilenir. Firmamızda olaya anında müdahale ederek sorununuzu kökten çözebilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı boru görüntüleme sistemleri ile de size hatanın nerede olduğunu rahatlıkla söyleyebilmektedirler. Bunun için hiçbir kırma işlemi de yapmamaktadırlar. Aramanız dahilinde kısa sürede kameralı pimaş açma hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Caferağa Pimaç Açıcı

Caferağa pimaş açma firmamız size her konuda yardımcı olabileceği gibi kireçlenmeden kaynaklanan konularda da hızlı bir temizlik işlemi yapmaktadır. Yoğun bir yağlanma ve kireç tabakasına maruz kalan borularınız da atık tüm maddeler de bu kireçlenmeden etkilenecek ve sonuç olarak borularınıza yapışacaktır. Bu yapışma ile zamanla kalıp halini alan atık maddeler de suyun borudan geçmesini engelleyecektir. Sizin musluktan itibaren akıp gitmesini beklediğiniz suyunuz ise size geri dönecektir. Bunu en sık eski pimaş boruları ile hatalı monte edilen pimaş borularında görebilirsiniz. Yani sorun sizden ve kullanımınızdan kaynaklanmıyor olabilir. Bunu da yine size gelen ekiplerin yaptığı çalışmalar gösterecektir.

Caferağa pimaş açma işleminde sektörde en ekonomik fiyatlara sahip firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyat garantimiz ile sizlere sıkıntı çıkarmayacak şekilde fiyatlarımızı şekillendirdik. En az hasar ve maliyet kapsamında ilerlemeye devam etmekteyiz. Tespit sonrası onarım işlemlerimizde 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Eğer tamir sonrası bir sorun olursa mutlaka bizleri arayın ve durum ile ilgili tekrar servis istediğinizi bildirin.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55