kozyatağı pimaş açma

Kozyatağı pimaş açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tuvalet tıkanması açma ve lavabo tıkanması açma işlemleri yapmaktayız. Borularınız tıkandığında aklınıza ilk gelen pimaş açma firmamız olacaktır. Pimaş borularında meydana gelen hasarları son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tıkalı pimaş açma hizmeti vermekteyiz. Pimaş boruları genelde plastikten yapıldığı için ısınmadan dolayı kaçaklarda kolaylıkla görülebilir. Pimaşlarda da sıklıkla sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu sorunların temel sebebi giderlere atılan ve birikerek tıkanmalara sebep olan çöp ürünleridir. Pimaş adı verilen ve binaların giderleri için döşenmiş olan borularda oluşan bu tıkanıklık sorunlarının halledilebilmesi için profesyonel hizmet veren firmalara başvurmak uygun olmaktadır. Artık su borularındaki tıkanıklıkları kişilerin kendilerinin gidermesi mümkün değildir. Bu sebeple özel makinelerle ve kimyasal ürünlerle bu işi yapan firmalardan yardım istemek yerinde olmaktadır.

Kozyatağı Pimaş Açma Ustaları

Kadıköy Kozyatağı pimaş açma atık su borularında meydana gelen tıkanmalar genellikle suda erimeyen katı maddelerdir. Bunlar kalitesiz tuvalet kağıtları ve mutfakta yemekten sonra lavaboya atılan yemek atıkları gibi maddelerdir. Bu maddelerin belli bir noktada  tıkanması sebebiyle meydana gelen kirli su giderinin tıkanması birike birike çok büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Bu sebeple tıkanıklığın fark edilmesi halinde hemen müdahale edilmeli ve Çözüm Merkezi gibi uzman firmalardan yardım istenmelidir. Öncelikle tıkanıklığın nerede olduğuyla işe başlamaktayız. Özel makineli cihazlarla tıkanıklığın nerede olduğu tespit etmekteyiz. Kamera veya ısıya dayanıklı cihazlarla tam anlamıyla tespit mümkündür. Bu işlemin tamamlanması bitince asıl sorun olan tıkalı kısmın açılması için yapılacak işleme gelmektedir.

Kozyatağı pimaş açma pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tıkalı olan bölgenin belirlenmesinden sonra sıra tıkalı olan bölgenin en az hasarla ve en kısa sürede açılması olmaktadır. Görüntülü pimaş açma yapılması konusunda en profesyonel işlemi vermekteyiz. Tıkalı alanın bina içinde ve bina dışında olması bu tıkanıklığın açılması için yapılacak işlemlerin seçilmesinde etkili olmaktadır. Bina içindeki tıkanıklıklarda kimyasal ilacın pimaş içine gönderilmesi ile tıkanıklığın açılması mümkün olabilirken tıkanıklığın bina dışında olması işi biraz daha zorlaştırmaktadır. Kimyasal ilacın açamadığı pimaş tıkanıklarının açılmasında basınçlı su işlemi uygulanmaktadır. Pimaş borusuna verilen basınçlı su tıkanıklığın açılmasını sağlayacaktır. Bu işlemlerden sonra varsa oluşan hasarın tamir edilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55