yenibosna pimaş açma

Yenibosna pimaş açma firması olarak tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanmaları kırmadan pimaş tıkanması açma hizmeti vererek açmaktayız. Ev ve iş yerlerindeki gider borularına bilinçsizce attığımız tuvalet kağıtları ve katı maddeler pimaş borularını tıkar. Böyle bir tıkanıklık herkesin canını sıkar. Çünkü bu tıkanıklık yüzünden borulardaki su akışı da kesilir. Hatta kötü kokulara bile yola açabilir. Böyle bir şeyle karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk şey profesyonel bir kameralı tesisatçı ustalarından yardım almak olmalıdır. Çünkü bu tesisatçılar ellerinde bulunan son teknoloji kameralı cihazlarla tıkanıklık bölgesinde hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan tıkanıklık açma işlemi yapmaktadırlar.

Yenibosna Kameralı Pimaş Açma Servisi

Bahçelievler Yenibosna pimaş açma servisi kameralı robot cihazlarla servis veren firmadır. Elimizdeki görüntüleme cihazı sayesinde tıkanıklığın bulunduğu bölgeye cihazı göndererek tıkanıklığın boyutunu öğreniriz. Sonra sorunu çözmek için onarım planlamaları yaparız. Sertleşen ve sıkışan atık bölgesini cihazın aparatı olan açıcı yay sayesinde tıkanıklığı açıyoruz. Bu cihaz kendi dönme gücü sayesinde atıkları parçalayarak atıkların gider borusunun içerisinden atılmasını sağlar. Kabası alınan giderin içerisine ilaçlı basınçlı su verilerek hiçbir atık parçasının giderde kalmamasına özen gösteririz. Çünkü bir parça atık bile tekrardan böyle bir oluşumun olmasına zemin hazırlayabilir. Tıkanma açma işlemi bittikten sonra kameralı cihaz ile pimaşı görüntüleyerek yapmış olduğumuz işlemin temiz olduğundan emin oluruz. İşte bu yüzden kameralı tıkanıklık açma işlemi her zaman daha ön plandadır.

Yenibosna pimaş açma garantili bir şekilde tıkalı pimaş açma hizmeti veren firmadır. Yapılan tıkanıklık açma işlemlerinin hepsi 1 yıl boyunca garantilidir. Bu sayede açılan yerin tekrar bir arızası olma durumunda evinize ücretsiz olarak servis verebiliriz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55