sülüntepe pimaş açma

Sülüntepe pimaş açma firması olarak ev ve iş yerlerindeki tıkanmaları kırmadan tuvalet açma ve lavabo açma hizmeti vererek açmaktayız. Son teknoloji kameralı cihazlarla plastik pimaş boru tıkanmalarını kırmadan açmaktayız. Pimaş plastik gider borusuna verilen isimdir. Eski yerleşkelerde genellikle demir boru kullanılırken yeni yerleşim yerlerinde plastik boru yani pimaş kullanılır. Demir borular artık günümüzde paslanıp , çürümeye başlamıştır. Çünkü kullanım süresi arttığı için borular belli bir süre sonra artık küflenmeye ve hatta kaçak verip patlamaya bile başlar. Bu yüzden günümüzde artık plastik borular kullanılmaya başlanmıştır.

Sülüntepe Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma

Pendik Sülüntepe pimaş açma borulardaki pimaş açma işlemler genellikle kameralı robot cihazlarla gerçekleşir. Teknolojinin de fazlasıyla ilerlemesiyle beraber eski usul yöntemler geride bırakılarak kameralı cihazlara yönelim artmıştır. Bizde bu kameralı cihazları kullanan firmalardan bir tanesiyiz. Bu cihazlar sayesinde tuvaletlerde ve lavabolardaki bir tıkanıklığı hem tıkanıklığı bulma aşamasında hem de pimaş tıkanıklığı açma aşamasında hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan işlemlerimizi halletmekteyiz. Kameralı cihazı giderin içerisine göndererek atık noktasının nerede olduğu ilk olarak bulmaktayız. Sonrasında tıkanıklık açma işlemi için bulunabilecek çözüm yollarını ararız. Kameralı cihazın bir aparatı olan açıcı yay sayesinde cihazın dönme gücünü de kullanarak tıkalı olan bölgeye bu cihazı göndererek cisimleri tesisat içerisinde parçalayarak tesisattan aşağı göndermekteyiz.

Sülüntepe pimaş açma en uygun fiyata pimaş açan firmadır. Çevrenizde en uygun fiyat veren firmalardan bir tanesiyiz. Bunu bizleri arayıp fiyat alarak zaten göreceksiniz. İşlerimiz hem uygun fiyat hem de garantili bir şekilde yapan firmayız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55