Kameralı Pimaş tıkanması açma İstanbul

Kameralı pimaş tıkanması açma İstanbul tesisat firması telefon numarası 0551 231 83 55 tir robot makineli ve kameralı cihazla tuvalet , lavabo , mutfak tıkanmaları kısa sürede açılır. Pimaş açma firmamızın Avrupa ve Anadolu yakasında servis araçları vardır 30 dakika içinde servis garantisi veriyoruz.

İstanbul Pimaş Aç Firması

Kameralı pimaş tıkanması açma İstanbul lavabonun içindeki boruları su kullanarak ve basınçlı olarak yıkama çalışmaları ile ortadan kaldırabilir. Lavabo pimaşına kamera ile bakarak tüm noktasal sorunları görmemizi ister misiniz? Lavabo evye borusu içinde sıkışan yemek artıkları ve farklı türdeki nesneler için oldukça ağır nesneleri bile yine kırmadan ileri yönde hareketini sağlayacak teknik cihazlarımız vardır.

Kameralı Pimaş Açma

Lavabo giderleri için uygun helezon yay ile sorunsuz kanaldaki tıkanma problemleri ortadan kaldırılabilir. Uyguladığımız belli derinliklere helezon yayın sırf kanal içinden geçmesini sağlamak ve sürekli cihaz ile belli şiddetli titreşim verilmesidir. Genelde en çok atık hareketini sağlayacak olan en ileri uçtur ve bir nevi temizleme aracı da diyebiliriz. Biz lavabo örneğini verdik ama farklı sıhhi kanallar içinde birebir uygulanabilir. Farklı ve sürpriz nitelikte nesnelerde olabilir. Çocuk oyuncağı, ıslak mendilin hareketinin durması veya farklı nesneleri de ele alabiliriz. Çocuk oyuncağının alaturka tuvalet giderine düşmesi ve tuvaletin giderinde tıkanma olması gibi sorunlarda kamera ile o noktayı bulup özellikle yakalama pensini robot cihaza taktıktan sonra geri çıkartabiliriz.

Baştan sona yukarıdaki anlattığımız teknikleri genişletebiliriz. Ortak paydayı sizde fark etmişsinizdir. Betonun içinde olmasına rağmen giderleri beton delmeden temizleme işlemi yapıyoruz. Kameralı pimaş tıkanması açma İstanbul firmaları hassas ve yön kabiliyeti gelişmiş cihazlar ile temiz kısımları değil yalnızca tıkanmış giderler için cihaz kullanımı yapmaktayız ve işlemler bu sayede hızlıca bitirilmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55