halıcıoğlu pimaş açma

Halıcıoğlu pimaş açma robot makineli tesisatçıların telefon numarası 0551 231 83 55 tıkalı mutfak, lavabo, tuvalet pimaşı açtırmak için bizi arayınız. Pimaş açma firmamızda son teknoloji robot cihazlar kullanarak tıkanıklıklar kısa sürede açılmaktadır.

Tıkalı olan pimaş boruları açılır

Halıcıoğlu pimaş açma foseptik temizleme boşaltması yapan servistir. Uzman deneyimli ekiplerimiz ile foseptik tıkanmasını açma işlemlerinde pis atıkların kanalizasyona geçmesini sağlayacak elektrikli makineler kullanmaktayız. Foseptik kuyu temizliği için bina içi tuvalet, lavabo gibi alanlarda özellikle alt katlarda, bodrumda başlayan geri tepme sorunlarını görür görmez bize ulaşmanızı öneriyoruz. Çünkü tesisat içindeki doluluk giderilmezse sürekli tıkanır ve ilaç, kimyasal kullansanız bile başarı oranı oldukça azdır. Yalnız makine ile gider açma işlemlerinde başarı oranı çok yüksektir.

Halıcıoğlu pimaş tıkanıklığı açma tıkalı olan tuvalet ve lavabo gideri ve lağım çukuru açma servisidir. Gider kanalı ne kadar sağlıklı olursa tuvalet, lavabo gibi alanlardan ilerleyen atıklar giderde durmaz ve hareket etmeye devam eder. Atığın formu yumuşak, sert olabileceği gibi kanal içi tıkanmanın sebebi yabancı cisimlerden kaynaklı da olabilir. Toprak, bahçe çimi altına yerleştirilen foseptik kanalı kapağını açarak o nesnelerin ne olduğunu makinemiz ile bulma sonucunda ustalarımız kararlı bir şekilde adımları atacaktır. Foseptik tıkanmalarını açan cihaz hangi atık türü ve yabancı cisim olursa olsun açmaktadır. Örneğin, insan atığını makinemizdeki titreşim yayan uzun çelik aparatı kullanarak parçalayabilir ve kanalizasyona ulaşmasını sağlayabilirken, açıcı yayı çıkartır ve yabancı cisim yakalama için kullandığımız ünite ile bu tür cisimleri de yakalayarak geri çıkartabiliriz.

Halıcıoğlu pimaş açma garantili foseptik tuvalet, lavabo ve kanal temizleme yapan tesisatçıdır. Tuvalet, lavabo gibi tesisat olmadığından ve aşırı miktarda atık birikmesi genelde olan bir konu olduğundan birkaç saat işlemler sürebilir. Örneğin, tuvalet tıkanma açma gibi konularda daha kısa sürede ve kırmadan çözümler de üretebiliyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55