esenler fatih mahallesi pimaş açma

Esenler fatih mahallesi pimaş açma telefon numarası 0551 231 83 55 arayabilirsiniz tıkalı tuvalet, lavabo ve atık su gideri açma için robot makineler kullanmaktayız. Pimaş açma servisi İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Esenler fatih mahallesi robotla pimaş açma işleri yapan tesisatçıların telefon iletişim adres bilgileri sitemizde yer almaktadır.

Esenler Fatih Mah.Tıkalı Pimaş Açıcı

Esenler fatih mahallesi pimaş açma makineli lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri olan servistir. Makineli lavabo açma yöntemi ile giderin içinde yağ, saç, kıl ve bir sürü atıkların zararsız temizlenmesi mümkündür. Tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır sorusu için öncelikle kanal içindeki sorunların kamerayla deşifre edilmesi ve sorunların saptanması gerekmektedir.

Esenler fatih mahallesi pimaş açma kameralı tıkalı lavabo tıkanıklığı açma servisidir. Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri kanal içi yoğunluk ve atık duran alanların gidere takılan kamerayla incelenmesi ile başlar. Süzgeç içerisine düşen küçük, büyük cisimler veya sıvı haldeki yağlar bile yapışmaya başlar, donarsa kanal içi daralma oluşturur. Hem lavabo seramiğine doğru olan evye gider borusunda temizlik hem de lavabonun arkasındaki gider boruları açma işlemleri dahil kamerayla 10’larca metre araştırılmasını yaparız. Kanaldaki atık tutan borular saptanır. Ne tür olduğu ve kapladığı alan bakımından tazyikli su kullanarak lavaboda temizlik işlemleri yapılabilir. Basınç ayarı çok yüksek olmaz ve içten zarar verilmez. Uzun bir hortum olmasından dolayı sürekli kullanılmaz ve alınan görüntülere direkt ulaştırılır. İkincisi ise yoğun haldeki atıkların durağan kaldığı noktalara robot makinemizdeki atık ilerletici yayın takılması ile olur. Yaydaki titreşim ve kanal içi pislikleri ilerletilmesinde cihaz kullanılır ve insan gücü endeksli olmaması, gidere takılan kamerayla tekrar kontrol edilmesi, bazı testler ile sorunsuz hale getirilmesini sağlarız.

Esenler fatih mahallesi pimaş açma cihazlı lavabo tıkanıklığı açma firmasıdır. Tıkanan lavabo gider borusu nasıl açılır sorusu için tadilat işi çıkarmadan yöntemlerimizi sizlere anlattık. Logar, kanalizasyon hattı taşkını gibi durumlar yoksa ortalama 30 dakika içinde temiz duruma getirebiliriz. Şayet böyle bir durum varsa robot makinemiz bu türdeki kanalları da temizleyebilecek güçtedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55