Alibeyköy Pimaş Açma

Alibeyköy pimaş açma robot makineli tesisat firmaları telefon numarası 0551 231 83 55 arayabilirsiniz. Tıkanan tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanması kırmadan dökmeden açılmaktadır.

Alibeyköy pimaş açan tesisatçılar lavabo tıkanması sorunlarını çözen servistir. Giderleri hoyratça kullanmak ve pirinç, bulgur taneleri gibi gıda artıklarını göndermek kanalda bir vakit sonra tıkanmalara neden olur. Lavabodaki süzgeç tanecikleri içinden yalnızca atık sular geçmeli ve filtre yapmalısınız. Yani çöpe çoğu atıkları atmalısınız. Bu olmayınca lavabo tıkanması sorununu oluşturan atıklar, yağlar, katran kıvamına gelmekte ve geri tepmeleri oluşturmaktadır.

Alibeyköy pimaş açma lavabo tıkanması açmak için kimyasal maddeler, ilaçlar kullanmayan servistir. Makineli lavabo pimaş açma ustaları olarak kanalın içinde yer alan tüm nesneleri dikkatli bir şekilde kamerayla bulmaktayız. Suyun akış hızının yavaşlatan atık kümelerinin birikme bölgeleri lavabo seramiğine doğru ve pimaş boru içlerinde olabilir. Bazen alt kat komşunun lavabosunda tıkama var gibi durumlar da sizi etkilemiş olabilir. Yani sizin tesisat giderlerinizde sorun olmasa bile komşularınızda sorunlardan dolayı problem yaşıyor olabileceğiniz gibi lavabo kanalında çökme gibi sorunlar da olabilir. Kamerayla hepsi anlaşılır ve onarılacak tesisat varsa çok geçmeden ekiplerimiz düzeltmeleri yaparlar. Kanalın içini yıkamak için basınçlı su makinesi ve özellikle robot makinedeki açıcı yayın kullanılması sonucunda sorunların çok uzakta olması fark etmeksizin düzeltilmesi mümkündür.

Alibeyköy pimaş açma tuvalet ve lavabo tıkanması temizleyen servistir. Lavabo tahliye borusu pimaş yıkama yapan servislerimiz, her türlü gider kanalındaki yabancı cisim, atık ne olursa olsun robot makinemizdeki çok sayıda yay ile garantili temizlenmesini sağlayabilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55