Robotla tıkalı pimaş açma servisi

Robotla tıkalı pimaş açma servisi telefon numarası 0551 231 83 55 arayınız kırmadan tuvalet , lavabo ve atık su gider borularında tıkanıklığı açıyoruz.

Robotla tıkalı pimaş açma servisi İstanbul hassas uçlara sahip aygıt kullanımı sayesinde sağlam olan pimaş giderlerini temizlik sırasında kırılmasına asla göz yummaz. Şiddeti ayarlanarak gönderilen helezon yay ile temizlenmeyen sistemler kalmaz. Üstelik beton ve fayans kırılması ve ekstra tadilat gibi ihtimaller olmadan.

İstanbul Pimaş Açma Servisi

Aşırı miktarda doluluk oranı olan sayısız giderler vardır. Kanal yapısı gün geçtikte atık ile dolup taşmaya başlarken maalesef sistemde gidemeyen atık suların pimaştan geri dönmesi olayı gerçekleşir. Asıl problemin kesinlikle atıktan kaynaklı olduğunu biliyoruz, yalnız kamera ile yine alternatif sürprizler varsa gözetleme amaçlı gerekirse 20 metreye kadar kanal içinden kırmadan inceleme yapabiliriz. Bu bilgileri de aldıktan sonra sıradaki işlemimiz kanaldaki atıkları itinalı şekilde özel sistemler ile açmaktır. Bir tane helezon yayı yalnızca cihaza bağlarız. Robot cihazdan bu yayı yavaşça çekerek kanal içine göndeririz. Klozet, lavabo, banyo gideri, alaturka tuvalet ve aklınıza ne kadar lağım sistemi geliyorsa o noktadan başlayarak derinlere yönelik titreşim sistemi çalıştırılarak kanaldaki tüm nesneler hareketli hale getirilmeye çalışılır. Pimaşta sürekli duran atık suların kanalizasyona gitmesi ve pimaştaki atıklardan kurtulmak için inanılmaz yardımı vardır.

Pimaş için kullanılan cihazların avantajı tadilat olmayıp, işçilik giderlerinin çok ucuz olmasıdır. Yalnızca bir saat içinde bile tıkalı kalmış pimaş için itinalı temizlik çalışmalarını uygulayabiliriz. Yüzeysel olmayıp daha derinlere ve kökten çözümü odaklayan firmamızı aramak ister misiniz?

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55