gürpınar pimaş açma

Gürpınar pimaş açma kırmadan dökmeden robot makineli tıkanan tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanııklığı açma telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Pimaş açma için bizi arayarak destek isteyebilirsiniz.

gürpınar pimaş açma,gürpınar tıkanıklık açma, gürpınar tuvalet açma, gürpınar lavabo açma, gürpınar mutfak açma

Gürpınar pimaş açma atık su borularını temizletme yapan servistir. Bu işlemler apartman borularını temizleyen kanal içi yıkama ve robot makine yayı ile kısa sürede uygulanabilir. Örneğin, fosseptik çukurunu tazyikli su makinesi ile hiçbir noktayı kırmadan temizleme yapabiliriz. Yıkanacak alanları da kamerayla bularak ne kadar iyi temizleme yapıldığını gözler önüne serebiliriz.

Gürpınar pimaş açma atık su borularını basınçlı yıkama makinesi ile açan servistir. Kanaldaki atık kümelerinin giderek artması bazen koku yaymasına neden olabilir. Gider içinde su taşması, atığın geri gelmesi gibi sayısız durumlara bazen kanal içindeki tesisatta daralma, geçiş alanlarına ait çapın küçülmesi neden olabilir. Bazen kaynak yerinden boru çıkar ve sızıntılar oluşur. İşimiz yalnızca atık su borularını cihazla açma işlemleri değildir. Tesisat arızaları da kanal içinden bulunarak tek tek sorunları teyit edilir gerekir onarım, tadilat açısından sorun yoksa robot makinemizdeki yayı pimaş açma işlemi için kullanılmasına geçeriz. Atık su boruları nasıl temizlenir? Kanala takılacak yay ilerletilmesini ek yaylar ile birleştirilerek uygular ve daha uzaktaki atıklara bile 10’larca metre mesafe olsa bile ulaşırız. Temizlenmesi için kullanılan robot makinedeki yay sistemi ile atıklar süpürülür gibi alınır ve ileriye taşınır. İki metre öteye gönderilmesinin mantığı yoktur. Daha uzağa ve dikey katmanlarına gönderilir.

Gürpınar pimaş açma atık su borularını pimaş temizleme robotu ile açan servistir. Banyo, tuvalet, logar, lavabo, küvet, balkon, bahçe, yağmur gider açma işlemlerini kırmadan tıkanma açma robotu ile yapan servistir. Her türlü gider kanalındaki sorunların görüntülenerek çözüme ulaştırılması işlemlerinde garantili ve çözüm üretici adımlarımız devam ediyor.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55