acıbadem pimaş açma

Acıbadem pimaş açma tesisatçı usta firma telefon numarası 0551 231 83 55 robot makineli cihazla tıkalı olan tuvalet, lavabo giderini açıyoruz. Eskiden pimaş tıkanınca pimaş yerinden sökülüp terkrar yenisi takılırdı bir sürü masraf yanında çıkan moloz yığının temizlenmesi zaman alıyordu. Şimdi ise günümüz teknoojisini kullanarak pimaş tıkanıklığı açan firmalar var.

Tıkalı Pimaş İçin Profesyonel Çözüm

Pimaş, evlerinizde küvet, banyo ve diğer bataryalardan çıkarak kanalizasyon boru hattına bağlanan boruların genel adıdır. Ana malzemeleri PVC’dir. Temiz su ile pis suyun ayrımını yaptığı da söylenebilir. Herhangi bir dış etki (yağan yağmurların taşıyarak getirdiği kum, toprak parçaları, ağaç yaprakları vs.) ya da aşınma (tuvalet kağıtları, katı cisimler, yoğunluğu fazla kullanılmış yağ vs.) sonucu hasar görebilir ve işlevini yerine getiremeyebilir. Bu gibi durumlar çok can sıkıcı olsa da hemen müdahale edilmesi gerekir. Edilmediği takdirde evinizin bazı kısımlarını kullanılamaz hale gelir. Acıbadem pimaş açma ustaları size böyle problemlerde sonuna kadar destek olabilirler. Üstelik yapacakları her iş için daha sonra uzun yıllar garanti verebilmektedirler.

Acıbadem pimaş açma yöntemleri arasında en sık kullanılan yöntem, modern robot cihazlar yardımı ile yapılan boru açma işlemidir. Tesisat ustanızın yanında getirdiği robot, tıkanan boruların içine gönderilir ve böylece sorunun kaynağına doğrudan inilmiş olur. Bu yöntemde zeminlerinize zarar gelmez ve bundan dolayı da ödeyeceğiniz büyük meblağlara katlanmak zorunda kalmazsınız. Kırıp dökmeden yapılan tamir ya da değişim işlemi ise hem sizi hem de komşularınızı gürültü açısından asla rahatsız etmez. Firmaların kullandığı tek yöntem bu olmamakla birlikte, genellikle tercih edilen yol budur. Ancak pimaşın hasar durumu ve ustanın yetkinliğine göre değişiklik gösterebilir.

Acıbadem pimaş açan tesisatçılar

Acıbadem pimaş açma sizi son teknoloji çalışmaları kadar, tamir sonrası verdiği destek ile de memnun etmeye çalışır. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz firma yetkilileri siz ve sorularınız için hazır beklemektedir. Üstelik eğer ustanızı tanıdığınızdan aldığınız telefonla bulmamışsanız, yani bir şirkete ait ustayı çağırmışsanız aradan zaman geçse bile aradığınızda tekrar ulaşabilir ya da yerinde ziyaret edebilirsiniz demektir. Başka bir ayrıntı olarak da bu firmalara ait ustalar size gelirken sadece alet çantaları ile değil, uygun eldiven ve maskelerlerini de yanlarına alarak gelirler. Ayrıca da firmanın belirlediği iş elbiseleri ile dışarıdan bakıldığı andan itibaren profesyonel bir görüntü sergilerler. Bu bile sizin onları tercih etmenizin sebebi olabilir. Daha işin başında bu kadar detayı düşünen bir firmanın, yıllarca tecrübeli olduğu pimaşlar konusunda size gerçek bir tamir yapmamaları mümkün değildir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55