ikitelli pimaş açma

İkitelli pimaş açma servisi tıkanmış tuvalet, lavabo atık su pimaş boru tıkanıklığını açan tesisatçı usta telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Evinizde veya iş yerinizde pimaş tıkanıklığı var ise bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İkitelli pimaş açan tesisatçı

İkitelli tıkalı pimaş açma

Tıkalı olan pimaşı açmak oldukça zordur. Lavabo açma işlemini bu işte profesyonel olmuş ve profesyonel makineler yapan firmalara danışmak önemlidir. Çünkü tıkanıklığı gidermeyle iş tamamen bitmiyor açıldıktan sonra da yapılması gereken işlemler vardır.  Kameralı cihaz ile bu işi profesyonel makinelerle yapan firmalar mevcuttur. Bu konuda İkitelli pimaş açma firmaları sayesinde sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Pimaş aslında PVC adı verilen atık su borularının teknik ismidir. Halk dilinde ise gider borularıdır. Oldukça dayanıklı olan bu borular tesisatçıların en çok tercih ettiği üründür. Pimaşlar kanalizasyon borularına bağlanmış boru hattı olarak da tanımlanabilir. Bu boruların yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Örneğin boruların yapımında çatlak olmamasına dikkat etmeliyiz.

Pimaşların tıkanmasına sebep olan sebepler farklılık gösterebilir kimisi yanlış kullanımdan dolayı kimisi yanlış yapılmasından dolayı olabilmektedir. Bu olay bazen de binanın rögar kapağında da yaşanabilir. Lavabo ve tuvaletlere atılan yabancı cisimler boyutlarına göre tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak sabunların parçaları veya sakal kılları olabilmektedir. Saç kıllarından en çok banyo giderleri tıkanıklık yaşamaktadır. Duş alacağımız yerde giderlere giden yerde süzgecin bulunmasına dikkat etmeliyiz bu süzgeçler giderlerin saç kıllarından tıkanmasını önlemektedir. Süzgeçleri düzenli olarak temizlemek ve dikkat etmek gerekir bu sayede tıkanıklık yaşamanın önüne geçmiş olursunuz. İkitelli pimaş açma ile her türlü giderlerinizin sorunu profesyonellikle çözülebilmektedir.

Pimaş açma konusunda biraz araştırma yapmanız da fayda vardır. Herhangi bir firma size evinize gelmeden sorunun nasıl olduğuna bakmadan direkt olarak fiyat veriyor ise o firma ile çalışmamanızda fayda vardır. Kameralı cihaz ile pimaş işlemini uzman ve donanımlı ustalar tarafından ilk olarak sorunun ne olduğunu öğrenildikten sonra hangi boyutlar da tıkanıklığın olduğuna bakılmalıdır. Bu işlemlerden sonra fiyat verebilmelidir firma. İkitelli pimaş açma firma ile tüm pimaş sorunlarınız giderilir. Bu sorunun çözümünde referanslar çok önemlidir ve çalışacağınız firmayı dikkatli bir şekilde inceleme yapmanızda fayda vardır. Aksi halde acemice yapılan bir hata sonucunda tıkanıklık dışında borularınızda kırılma çatlama gibi sorunlar oluşabilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55