esenler turgut reis pimaş açma

Esenler turgut reis pimaş açma tıkalı mutfak lavabo ve tuvalet giderlerini kırmadan dökmeden robot makine sistemleri kullanarak açıyoruz. Pimaş açma konusunda Esenler bölgesinde mobil servis araçları ile aynı gün içinde Turgut reis mahalleside pimaş tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir.

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız alanlar olan mutfak, tuvalet ve banyo gibi mekanlarda kullanılan suların atılması için kullanılan atık su borusuna pimaş denmektedir. Pimaş borular giderlerde tıkanıklığı önlemek amacıyla özel şekilde üretilmiş olmasına rağmen sık sık bu borularda tıkanıklıkların yaşanması söz konusu olmaktadır. Bu tıkanıklıklar bazen çok az olabilirken bazen de kendimizin halledemeyeceği kadar çok fazla olmaktadır. Bu durumlarda pimaş tıkanıklıklarını açmak üzere Esenler turgut reis pimaş açma konusunda faaliyet gösteren ve uzman ekiplere sahip firmalardan yardım istemek yerinde olmaktadır. Bu firmalar yaşam alanlarına zarar vermeden oldukça kısa sürede pimaş tıkanıklıklarını çözüme kavuşturmaktadır. Atık su giderlerindeki tıkanıklıkların fark edildiği temizlenmesi çok daha büyük sorunların oluşmasına engel olacaktır.

Turgut reis mahallesi tıkalı pimaş borusu açma

Atık su borularında meydana gelen tıkanıklıkların sebebi çok büyük atıkların bordan gönderilmeye çalışılmasıdır. Tuvalet kağıdı, çocuk bezi, ped, mutfak atığı gibi maddeler pimaş borularındaki tıkanıklığın temel sebepleri arasında yer almaktadır. Bu maddeler pimaş borusunun belli bir noktasında takılıp kaldığı için gelen diğer atıklar buna takılmakta ve zamanla suyun da etkisiyle sıkışmaktadır. Bu durum ilerledikçe boru tamamen kapanmaya kadar gitmektedir. Bu durumun fark edilmesi halinde hemen Esenler turgut reis pimaş açma konusunda uzman olan tesisat firmasına haber verilmelidir. Uzman ekipler tarafından yapılacak olan pimaş açma işlemleri sonunda borulardaki tıkanıklıklar giderilmiş olacaktır. Bu tıkanıklıkların giderilmesi işlemine geçilmeden önce tıkanıklığın tespit edilmesi konusunda çalışma yapılmalıdır.

Pimaş borularını tıkayan atıkların borunun hangi kısmında kaldığının belirlenmesinde titreşime, sese dayalı cihazlarla kameralar kullanılmaktadır. Cihazlarla tıkanıklığın tespit edilmesinin ardından kimyasal ilaçlarla veya tazyikli su ile borulardaki tıkanıklıklar açılmaktadır. Bu işlemleri yapabilecek olan Esenler turgut reis pimaş açma çalışanları bina içindeki tıkanıklığa veya bina dışındaki tıkanıklığa göre farklı açma işlemleri yapmaktadırlar. Kontrollü olarak ve uzmanı tarafından yapılması gereken ilaç ile ve tazyikli su ile pimaşlardaki tıkanıklıkların açılması işlemleri tamamlandıktan sonra boruların tam olarak açılıp açılmadığının kontrolü yapılmaktadır. Kameranın boru içini görüntülemesi şeklinde yapılan kontrolden sonra boruların hasar görüp görmediği kontrol edilir ve pimaş tıkanıklarının giderilmesi işlemi tamamlanır. Bütün bu işlemler oldukça temiz bir şekilde ve kısa sürede tamamlanmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55