Tuvalet açıcılar

Tuvalet açıcılar kimyasal ile temizlik nasıl yapılır? Faydalı mıdır? Tuvaleti kesin açan yöntem nedir? Tıkalı tuvalet nasıl açılır gibi konularda size ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz. Tuvaletin tıkanmasına neden olan atıkların pimaş içerisinde sıkışması ve kaplamasıdır. Tuvaleti ıslak mendil ile kullanma alışkanlığınız olabilir ve giderde yoğun bir şekilde bu ürünler sıkışmış olabilir. Tuvalet açan kimyasal ilaçların ana görevi atıklara ulaşması ve bir takım pislikleri çözmesidir. Fakat arada farklı yabancı cisimlerin olması ve her sorunla başa edememe gibi problemleri maalesef mevcuttur.

Bez yardımı ile gidere dökülen ve genelde tuvalet açıcı ilaç özelliği olan kimyasal ürünler gidere zarar verebilmektedir. Spiral halkalar, askı teli gidere takılması veya sopa, değnek ile tuvaletin açılması işlemlerinde giderin küçük bir alanına müdahale edilebilmekle birlikte tesisatta çatlama, kırma riskleri de bulunmaktadır. Tuvalet plastik kanala zarar vermeden tuvalet açma yöntemleri nelerdir? Paranızın boşa gitmesini engelleyecek bir metot diyebiliriz. Tuvalet açıcı ürünlerde olduğu gibi beklemenize de gerek yok. Cihaz kullanarak tuvalet açılması işlemi iki şekilde başlayabilir. Önden gider içerisine takılacak kamera veya gidere direkt açıcı yayı takarız. Bazı firmalarda olduğu gibi tesisat içerisindeki pislikleri ucuz yay sistemler ile değil, robot makinedeki açıcı yayı kullanarak ve cihazdaki güç ile birlikte çalıştırmakta ve sayısız türdeki nesneleri temizlemekteyiz. Tuvalet açıcı tesisat firmaları olarak 20 metreyi aşkın mesafe ile tesisat içerisinden görüntü alabilmekte ve açıcı yay ile kanalları ilk günkü gibi temizleyebilmekteyiz. Bunun kanıtını da kameralı görüntü ile sizlerle paylaşabiliriz.

Tıkalı tuvalet gidere zarar verir mi? Atık maddelerin lağım borusu içerisinde kalması tesisatta bir ağırlık oluşturur ve maalesef en zayıf kısımlardan çatlama yapabilir. Önemli olan bu tip riskleri öngörebilmek ve bize 30 dakika süre vererek temizlenmesini sağlamaktadır. Yüksek teknolojili ve gider plastiğini koruyarak açan, klasik değil hemen tuvalet açabilen, garanti süresi vererek tuvalet kanal temizliği işlemlerinde kesinlikle öncü servis olarak en iyi hizmeti sizlere sunmak istiyoruz. Tuvalet gideri açabilen tecrübeli ustalar olarak boru çapı fark etmeksizin veya farklı türdeki tesisat giderleri için de bizi arayabilirsiniz ve robot makine ile sorunları kısa sürede çözebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55