Pimaş açma servisi

Pimaş açma servisi atık su tesisatı tıkanıklığı kırmadan açan robot makine kullanmaktadır. Profesyonelce tıkalı pimaş kanalı açmak için özel cihazlar mevcuttur. Robot teknoloji de ismi verilen sisteme ek olarak kameralı cihazlarımız ile gider içerisinden görüntü alabilir ve yaptığımız işin ne kadar kaliteli olduğunu test edebiliriz.

pimaş açma servisi

Pimaş aç makinesi nasıl kullanılır ? Kırmadan kanal açma makinesi sistemimizi klozet, lavabo, banyo, kanalizasyon, logar tıkanıklığı açma gibi sayısız işlemlerde kullanabiliriz. Örneğin, lavabodan su geri geliyor ise evye ve pimaş boru içerisine kamera takılması ile sorunu görüntüleyebiliriz. Pimaş açma servisi lavaboyu tıkayan saç, sakal, yemek artıkları, yağlanma, yabancı cisim, peçete gibi pek çok sorunu özel elektrikli cihazımızdaki yay ekipman ile gidere takılması sonucunda uygulanacak titreşim ile temizliyoruz. Lavabodaki suyun geri gelmesine kesin çözüm için biz asla çeşitli açıcı ürünleri önermiyoruz. Hatta bazıları son derece insan vücudu için yanıcı etkilere sahip olabilmektedir. Tuvalet su geri geliyor ise oradaki atıkların durmasına neden olan nesnelerin hareketi sağlanması lazımdır. Ev hanımları “tuvalet pompası ile tuvalet açılmıyor, taşıyor” işlemlerinde giderde biriken su için basınç oluşturması ve oradaki atıkların da ne kadar uzakta ise o kadar etkisinin az olacağını eklemek isteriz. Biz ise gider ağzından başlayarak elektrikli pimaş açıcı yayın atıkların sıfır noktasına ulaşmasını sağlayarak tüm birikmelerin ileri, geri ve saat yönünde dönüş hareketini destekleyecek olan 20’den fazla aparat ile temizliyoruz. En uzaktaki atık birikintisine bile ek yay sistemleri takarak ulaşabildiğimizi ve kanal pimaşında tıkanıklık açma, görüntüleme işlemleri ile gider tesisatını test ederek alakalı problemlerin tamamen yok olduğundan emin oluyoruz.

Pimaş açma servisi banyo pimaşından su geri geliyor çözüm nedir? Süzgeç kapağı kaldırılır ve o alana esneyebilen az önce söylediğimiz spiral çelik yay halkaları takılır. Makinemize takılacak yay, titreşim üretilmesi ile giderdeki tüm nesneleri ilerletir. Ayrıca Tuvalete, lavaboya, banyo, küvet, lağım borusuna düşen yabancı cisimleri geri çıkartmak için aynı cihazdaki yakalama uçlarını da kullanabilir ve evinizde asla tadilat yapmadan tıkalı logar, pimaş boruları garantili açabiliriz. Bir telefon araması ile bizden servis kaydı oluşturabilir, çok kısa sürede evinize gelecek problemlerin hemen çözülmesini sağlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55