Merdivenköy Pimaş Açma

Merdivenköy pimaş açma firması olan Çözüm Tesisat evinizde bulunan pimaş borusunun içerisinde bulunan artıkların ve yabancı maddelerin yaptığı tıkanma sonucu pimaş tıkanması açma hizmeti vermekteyiz. Tıkalı pimaş açma firmaları tıkanma olan boruya anında müdahale ederek sorununuzu kökten çözebiliriz. Ayrıca isteğe bağlı boru görüntüleme sistemleri ile de size hatanın nereden kaynaklandığını rahatlıkla gösterebiliriz. Bunun için hiçbir kırma dökme işlemi de yapılmamaktadır. Sizlere de yakın olmaları nedeniyle aramanıza hemen dönülüp sizlere en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Merdivenköy Pimaş Temizleme

Kadıköy Merdivenköy pimaş açma firmamız size her konuda yardımcı olabileceği gibi kireçlenmeden kaynaklanan konularda  da derinlemesine bir temizlik yapması ile de anılmaktadır. Yoğun bir yağlanma ve kireçlenmeye maruz kalan borularda atık tüm maddeler de bu kireçlenmeden etkilenecek ve sonuç olarak boruya yapışacaktır. Bu yapışma zamanla kalıp halini alan atık maddeler de suyun borudan geçmenizi engelleyecektir. Sizin musluktan akıp gitmesini beklediğiniz su sizlere geri gelecektir. Bunun en sık eski pimaş borularında ve hatalı montaj yapılarında kaynaklandığını görmekteyiz. Makineli pimaş açma yani sorun sizden ve kullanımınızdan kaynaklanmıyor olabilir. Bunu yinede kameralı pimaş açma ustalarının çalışmaları gösterecektir. Gelen ekipler kısa sürede tıkanıklığı halledip temizliğini yapacaklardır. Bu firmalar sizlere ön bilgilendirme ve iş bitiminde bilgilendirme yapacaklardır. Pimaş boru tıkanıklığı açma firmamız sizlere en az hasar ve maliyetle hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini önde tutan her firma gibi bizde işinizi istediğiniz zaman aralığında halledeceğimizden emin olabilirsiniz.

Merdivenköy pimaş açma pimaş borusunu robot makineli cihazlarla ve kimyasal ilaç yardımıyla açan servistir. İlk başta sorunun büyüklüğü ve küçüklüğü tespit edilir. Çünkü kullanılacak olan teknik buna göre belirlenir. Eğere sorun küçükse ve sadece ilaç yardımıyla halledilebiliyorsa ilaç kullanarak tıkanıklığı olduğu bölgedeki atıkları parçalarız. Ama eğer tıkanıklığın olduğu bölgede atıklar aşırı sert ve çok fazla ise o zaman makineli pimaş açmadan yararlanırız. Garantili ve güvenilir tıkanma açma için bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Pimaş açan tesisatçı her zaman sizlerin hizmetindedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55