Güvercintepe Pimaş Açma

Güvercintepe pimaş açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma , gider açma ve lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Başakşehir ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Güvercintepe Pimaç Açan Tesisatçı Ustaları

Güvercintepe pimaş açma yöntemlerinden önce pimaşın ne demek olduğunu nerelerde kullanıldığını bilmekte fayda vardır. Yaşam alanlarımız da yani binalarımızda kullanılan tuvalet, banyo, küvet yada gider olan her yerde suların dışarıya yanı rögarlara veya ana su boru hatlarına geçişini sağlayan düşey olarak döşenen borulardan oluşan bölümlerde kullanılan malzemenin adıdır pimaş. Pimaş borusu açma pimaşların imalatı PVC ile yapılmaktadır. Halk dilinde bildiğimiz PVC boruların gider boruların asıl ismi pimaştır. Bu borular yanlış kullanımda hemen tıkanmaktadır ve büyük bir sorun oluşturmaktadır. Pimaş temizleme boruların açılmasında bir çok yöntem vardır. Pimaş tıkanıklığı açan usta borulara atılan tuvalet kağıtları, bayan pedleri, çocuk bezi gibi katı ve erimeyen maddelerden dolayı fazlaysıyla tıkanmaktadır. Pimaş içi görüntüleme bu tarz cisimlerin suda erimesi imkansızdır ve tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Pimaş açma sayesinde sorunlarınızı anında giderebilirsiniz. Güvercintepe pimaş açma boruların tıkanmasında ki en büyük sorun yaşatan ise inşaat pisliğinin borulara dökülmesidir. Aynı zamanda pimaşların yapımında gerekli eğimin verilmemesinden dolayı sık sık tıkanıklık yaşanmasına sebep olur. Eski zamanlarda ki tıkanıklıkların en önemli sebeplerinden bir tanesi de yapımda gerekli eğimin verilmemesiydi. Pimaş tamiratı oldukça zahmetli ve stresli bir olaydır. Pimaş borusu tamir etme günlerce uğraşlar sağlandıktan sonra ancak tamiratı sağlanırdı. Pimaş açan tesisatçı kırıp dökülen yerlerin eski haline getirmek bir cabası maddi yönden verdiği zarar ise ayrı bir çabaydı. Oldukça külfetli bir şekilde tamiratı sağlanan pimaş tamiratını artık teknoloji sayesinde kırma dökme işlemi olmadan pimaş açma firmaları ile kolaylıkla sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Güvercintepe pimaş açma gelişen teknoloji ve uzman ekipler ile sayesinde artık pimaşlarınızı kırma dökme işlemi yapılmadan sorunlar giderilmektedir. Eğitimli, donanımlı ekiplerden oluşan tesisat tamiratında profesyonel ekipler ile pimaş tıkanıklığı açma hizmetinizdedir. Pimaş nasıl açılır tıkanıklıkların olduğu boruya kameralı olan cihazlarımız ile müdahale ediyoruz bu işlem yapılırken her hangi bir fayansı veya tuvalete sökmüyoruz ve kırma işlemleri gibi işlemler yapmıyoruz. Kameralı pimaş açma bu cihazlar sayesinde kolaylıkla açılmaktadır. Pimaş açma fiyatları bu işlem gerçekleştirirken etraftaki herhangi bir eşya veya diğer pimaşlara zarar vermeden sorunu halledilir. Cihazı eğitimini almış uzman ve profesyonel olan firma ve ekipler ile çalışmanız çok önemlidir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55