Gider açıcı

Gider açıcı tel, kostik kullanmadan cihazla nasıl yapılır? Spiral, pompa, susta, kimyasal, asit, toz ile gider açma işlemleri o kadar fazla seçenek var ki fakat hepsi geleneksel ve hatta bugünü bile kurtarmanızı sağlamayabilir. Gider açma ilacı ile hiç uğraşmadan kanal içlerindeki tüm atıkları, yağlanma durumları tamamen temiz duruma getirmek ve onlardan kurtulmak için pratik, tadilat işi çıkarmadan bir yöntem anlatacağız.

Gider Açma

Gider açma yöntemleri nelerdir? Restoranın, lokantanın, banyonun, mutfağın, iş yerinin lavabosu tıkandı gibi durumlarda atık maddeler aynı değildir. Kanal içindeki yoğunluk tuvalette olduğu gibi balçık kıvamında değil direkt gıda, temizleyici ürünler, yabancı cisimler şeklinde yer alır. Bunu en iyi anlamak için tesisat içerisine kamera takıp tek tek inceleriz. Güçlü tıkanık gider açıcı cihaz robot makine ile o bulunan noktalara ulaşabilecek uzun yay sistemleri kullanarak hareket ettirebiliriz. Gider kanalları hep aşağı yönlü açı ile döşenmesi gerekir ve bunu avantajımıza çevirdiğimiz bir alan da gideri atık su içerisinde doldurarak kanal içerisinden gönderdiğimiz yayın atıkları ilerletmesi ile basınç oluşturması ve giderdeki suyun atıkları hemen kanalizasyona göndermesidir. Geride kalan nesneleri de tekrar görüntülü inceleme yapılmasından kısa süre sonra düzeltme adımları uygulanabilir. Sıvı lavabo açıcı ilaç, fiyatları ne, su gideri açıcı kimyasal ürünler gibi arayışları içerisinde olmanız gider içerisindeki tüm maddeleri eritmek, formunu küçültmek için belki asidik içeriğinin olmasından dolayı gidere zarar verme ihtimalini de göze almanız demektir. Kesinlikle her türlü tuvalet, lavabo, banyo makineli kırmadan gider aç işlemlerinde tadilat işi çıkarmadan çalışmalar yapıyoruz.

Gider tahliye borularındaki taş, kum, beton, atık maddelerini kırmadan temizleyen firma olarak birinci sınıf cihaz sistemlerini kullanıyoruz. Kimyasal ilaçlara göre daha kalıcı ve hemen çözümü sunuyoruz. Mükemmel diyebileceğimiz işlemleri gidere uyguluyoruz ve arzu ederseniz kamera ile sizlerin de takip edebilmenizi sağlıyoruz. Gidere bataryadan dökülen su bile zamanla hiç ulaşamayabilir. Kanal içerisindeki yoğunluk yabancı cisimlerden dolayı olabilir. Bazıları vardır ki ilerletmek yerine geri çıkartılması daha mantıklıdır. Bunu klasik bir tel yardımı ile yapamazsınız ve çağırdığınız usta tadilat yapabilir ki bu da ekstra masraf demektir. Tuvalet kanalında taşma, atık suyun dışarı akması gibi sayısız işlemlerde bahsettiğimiz robot cihaz ile sorunların aşılması son derece kısa sürede tamamlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55