anadolu yakası pimaş açma servisi

Anadolu yakası pimaş açma servisi telefon numarası 0551 231 83 55 pimaş aç makineli sistemle yapılmaktadır. Anadolu yakası pimaş açma servisi lavabodan su geri gelmesini tespit eden, açan firmadır. Lavabodan su geri geliyorsa tıkanıklığı açan kanal açma makineleri kullanılarak pimaş içerisinden kırmadan temizlik yapılabilir. Hızlı, güvenilir, tadilat işi çıkarmadan, kaç para sorusu için uygun, ekonomik fiyatlar ile güvenilir tıkanma açma işlemlerini sunuyoruz.

pimaş açan teller

anadolu yakası pimaş aç servisi

Anadolu yakası pimaş açma servisi lavabo boru içini görüntüleyen kameralar kullanan firmadır. Profesyonel anlamda tuvalet açma veya herhangi bir lavabo tesisatı için ilk yapılması gereken kanal içinden kamerayla görüntü almaktır. Suyun çok bulanık olmadığı zamanlarda bunu yaparız. Bulanık ise robot makineyle lavabo açma işlemini gerçekleştirmek için kanal içine açıcı yay takılıp, makine gücü ile ilerletilmesini yaparız. Sürekli lavabodan su geri gelmesi sorunu varsa kanal içindeki saç, kıl ve diğer cisimlerin maalesef bir alanda birikmesi oluşmuştur. Zor bir durum gibi gözükse de makinemizdeki atıkları toplayan özel yay sistem ve özellikle basınçlı su makinesi ile güzel suyu püskürterek temiz bir şekilde sistemdeki doluluğu ilerletebiliriz. Lavabodan su geri geldiğinde ilk yapılması gerekenler üst kat komşunuza ulaşarak lavaboyu kullanmamasını ve tesisatınızda sorun oluştuğunu belirtebilirsiniz. Biriken suyu biz gelene kadar tuvalet gibi alana aktarıp, hiçbir ilaç dökmeden bize ulaşın ve ortalama 30 dakikada makineyle soruna son verelim.

Anadolu yakası pimaş açma servisi lavabodan suyun geri tepmesini, lavabo taşması şikayetini garantili, indirimli, faturalı lağım, lavabo açan ustalar ile çözmektedir. Lavabo temizliği, gider açma işlemlerinde görüntü alınan kamerayla sistemdeki tıkanma noktalarının tek tek kontrol edilmesi ve bazı testler ile bunu teyit etme işlemleri sonucunda sorunları kısa zamanda yok olması mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55