kartal uğur mumcu pimaş açma

Kartal Uğur Mumcu pimaş açma tesisatçı firması olarak lavabo ve tuvalet pimaşlarında oluşan tıkanmaları pimaş borusu açma hizmeti vererek açmaktayız. Pimaş açma işlemlerinde robot cihaz kullanarak profesyonel elemanlarımızın deneyimleri ışığında tıkanma yeri bulunamayan pimaş kanallarındaki sorunları kamera ile saptamaktadır. Pimaş içine kamera gönderilmesi ve incelenmesi ile pimaşta tıkanma yapan atıkları görebilir ve o noktalara cihaz ile ulaşabilirsiniz.

Uğur Mumcu Tıkalı Pimaş Açıcı

Uğur Mumcu pimaş açma tıkalı hale gelmiş pimaşlar için en iyi teknik kırma dökme olmadan profesyonel cihazlar ile pimaş kanallarını temizlemekten geçmektedir. Lavabo pimaş kanalı nasıl temizlenir? Her zaman gözlem kısmını yerine getirmek için kamera kullanırız. Bazen basınçlı su basma cihazı bile tek başına yeterli olmaktadır. Ama genelde en iyi sonucu lavabodaki ve tuvaletteki atıkları dokunarak açabilecek açıcı yaya titreşim verilmesi ile olmaktadır. Peçete , kağıt havlunun , yemek , saç ve sakal artıklarının lavabo pimaşını tıkaması için kesinlikle kanal içlerinin yine sorunsuz hale gelmesini sağlayacak birbiri ile iç içe geçme özelliği olarak 30 metreye kadar lavabo ve diğer sıhhi kanallara müdahale edilmesine elverişli olan bir yöntemdir. Pimaşların temizlenmesi süresi ise genelde 1 saati aşmamaktadır. Doluluk miktarı ileri safhalarda bile olsa birkaç saatte problemleri ortadan kaldırabiliriz.

Kartal Uğur Mumcu pimaş açma Klasik yöntemler, tel ile pimaş kanalının açılması, pimaş temizleme işlemlerini önermiyoruz. Etkisi sınırlı olmakla kalmıyor ve bazı sert müdahaleler pimaşı temizlerken gider kanalı kırıldı, çatladı gibi sorunları da ortaya çıkarmaktadır. Pimaş kanallarında tıkanma için kesin çözüm arıyorsanız bizi arayınız. İşçilik giderleri düşük pimaş temizliği için 7/24 ofis ve cep hatlarımız açıktır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55