Haznedar Pimaş Açma

Haznedar pimaş açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla tıkanmış pimaş açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Haznedar Tıkanmış Pimaş Açma Tesisatçıları

Haznedar pimaş açma eski zamanlarda pimaş tıkanıklıkları açma başımıza gelebilecek en kötü olaylardan bir tanesiydi. Çünkü tıkalı olan gider borusu bulunana kadar evin her yerinde ki borular sökülerek tabi ki bu borular sökülmeden önce duvar veya fayansların kırılmasına sebep oluyor. Tıkalı pimaş açma bu işlem yapılırken evimizi veya yaşam alanımızı kullanamadığımız gibi maddi anlamda da cebimize çok zarar vermiş oluyordu. Günlerce sökülmesi onarılması ve yapılmasında çok zaman alan bu eski ve ilkel yöntemleri tamamen unutmalısınız. Pimaş açma firmaları ile uzman ve eğitimini almış personellerimiz ile siz müşterimize bir telefon kadar yakınız. Profesyonel ekipmanlarımız ve ekiplerimiz ile kırma dökme işlemi olmadan kameralı cihaz ile pimaş açma tespit ederek çözümü gerçekleştiriyoruz. Haznedar pimaş açma pimaşların açılmasında kullanılan cihazlar tıkanıklığa sebep olan parça veya parçaları ana hat borularına gitmesini sağlamaktadır. Tıkanıklıkları gidermek için özel olarak üretilen bu cihaz borularınıza hiçbir zarar vermeden çözümü sağlamaktadır. Pimaş tıkanması açma eski zamanlarda ise tüm borulara tamamen bakılırdı ve sorun tespit edilmeye çalışılırdı, sorun bulunduktan sonra pisliğin temizlenmesi yapıldıktan sonra tesisatçı yerini duvar ve fayans ustasında bırakırdı. Yaşam alanlarımız adeta inşaat alanına dönerken cebimizde bir hayli yakardı. Modern ve yeni cihazlar ile pimaş açma ustaları ile sorunlarınız anında çözülür. Pimaş içi görüntüleme bu işlemleri yaparken borularınıza veya evin herhangi bir kısmına zarar vermemekteyiz. Aynı zamanda tıkanıklık bulunurken ve giderilirken evinize herhangi bir pis su ve ya pislik bulaşmaz.

Haznedar pimaş açma gider borularının tamiratında farklı yöntemler kullanılmaktadır. İlk yöntem olarak tıkanıklığa sebep olan parça boru içerisindeyken parçalanarak ana hat borusuna gönderilmeye çalışılır ve bu işlem yapılırken boruya herhangi bir zarar vermez. Tıkanıklığa sebep olan parça parçalanmıyorsa helezon sistemi ile parça yavaşça yukarıya çekilir ve çıkarılır. Pimaş temizleme diğer bir yöntem olarak yüksek basınçlı su sistemi kullanmaktır. Kırmadan pimaş açma ancak bu işlem yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey tıkanıklığa sebep olan parçanın boru içerisinde hareket edebilecek halde olması gerekmektedir. Büyük bir parçayı bu şekilde çıkarmaya çalışmak borularınızın patlamasına sebep olacaktır. Pimaş açan tesisatçı ile uzman ekip sayesinde en az maddi ve manevi sıkıntıyla sorunlarınızdan kurtulmuş olursunuz.

 

Haznedar pimaş açma, Haznedar pimaş tıkanıklığı açma, Haznedar pimaş tıkanması açma, Haznedar tıkalı pimaş açma, Haznedar pimaş temizleme, Haznedar pimaş içi görüntüleme, Haznedar pimaş açan tesisatçı, Haznedar pimaş açan ustalar, Haznedar cihazlı pimaş açıcı, Haznedar kameralı pimaş açma, Haznedar tıkanıklık açma, Haznedar tuvalet açma, Haznedar lavabo açma, Haznedar gider açma, Haznedar pimaş borusu açma, Haznedar pimaş borusu temizleme, Haznedar pimaş açma firmaları, Haznedar pimaş açma tesisatçısı

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55