erenköy pimaş açma

Erenköy pimaş açma tıkalı tuvalet, lavabo pimaş boru tıkanıklığı robot makineler kullanarak 99 TL den başlayan fiyatlarla açılır telefon 0551 231 83 55. Pimaş açma servisi İstanbul genelinde verilmektedir Erenköy şubemiz ise size daha hızlı servis vermek için mobil servis araçlarından kurulmuştur.

erenköy tıkalı boru açma

Tıkalı Pimaş Borusu Açma Erenköy

Mutlu giden bir hayatınız ve iç huzuru sağlanmış bir yapınız varsa henüz tıkalı pimaşlarla tanışmadınız demektir. Çünkü bu sorunun hayatınıza girmesiyle beraber hallettirmediğiniz sürece her zaman gözünüze batacaktır. Öyle ki koku problemi yüzünden eve giremez, tıkanıklık yüzünden banyo ve mutfak lavabolarınızı kullanamaz hale geleceksinizdir. Kendi evinizde kısıtlanmak hoşunuza gitmeyeceğinden dolayı da hemen bir Erenköy pimaş açma ile ilgilenen firma ya da kişiyi aramanız gerekecek. Onlar size ulaşım için gerekli bilgileri aldıktan sonra yoğunluğa göre büyük ihtimalle aynı gün evinize gelecekler ve duruma el koyacaklardır. Ama bundan çok daha önce dikkat etmeniz gerek hususlar vardır.

Örneğin:

  • Lavabolara atılan katı maddelere her zaman dikkat etmek zorundasınız. Bu cisimleri lavabodan göndermek yerine bir kap, poşet ya da direk çöpe atabilirsiniz. “Sabun parçası bu sadece.” diye küçümsediğiniz ufak bir parça, hatta “Ne olacak ki altı üstü sakal kılı.” diyerek umursamadığımız o tüyler başınızı pimaş borularınız ile derde sokabilir.
  • Duş aldığınız zaman saçlarınızdan bir kısmının banyo süzgeçlerine tutunması ve orada birikmesi doğal ve beklemen bir sonuçtur. Ancak düzenli olarak temizlemeniz ve hatta daha dar taraklı süzgeçler kullanmanızda fayda var.
  • Kimi insanların hormon ya da başka sebeplerden dolayı vücut üzerinde oluşabilen tüyleri diğer insanlara oranla daha fazla olabiliyor. Özellikle erkeklerde rastlanan bu tip tüyler fark ettirmeden yine bu yer süzgeçlerine takılabiliyor. O sebeple bu süzgeçlerin de bakımında geç kalmış olmamak gerekiyor.
  • Evinizde sizinle birlikte yaşayan çocuklarınız varsa oyuncaklarının kontrolünü sık sık yapmanızı öneriyoruz. Çünkü o oyuncaklar büyükler görmeden klozetlerdeki geniş pimaş ağızlarından içeri atılabiliniyorlar. Tecrübeli Erenköy pimaş açma tesisat ustalarının bu deliklerde oyuncak dışında rulo tuvalet kağıtları hatta tuvalet fırçaları bile bulabildikleri biliniyor.
  • Ayrıca mutfaklarınızdaki evyelerden hiçbir zaman yağ, yemek artığı ya da çay posası gibi şeyleri su ile pimaşlara göndermemelisiniz. Bunların hepsi bir araya geldiğinde kalıp halini alarak tıkanmaya sebep olabiliyorlar.

Yukarıda anlatılanlara göre en az bunlardan birisinin sizin evinizde yaşandığını düşünüyorsanız hemen Erenköy pimaş açma birimlerini aramanızda fayda var.

Diğer hizmetlerimiz ; Erenköy tıkanıklık açma, Erenköy tuvalet açma, Erenköy lavabo açma , Erenköy boru tıkanııklığı açma gibidir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55